افشاگری جدید علیه رئيس جمهوری آمریکا؛ کتاب برادرزاده ترامپ درباره او

Access to the comments نظرها
نگارش از یورونیوز فارسی
افشاگری جدید علیه رئيس جمهوری آمریکا؛ کتاب برادرزاده ترامپ درباره او
کپی رایت  AP Photo

در حالی ‌که دونالد ترامپ، رئيس جمهوری آمریکا تلاش می‌کند جلوی انتشار کتاب خاطرات جان بولتون، مشاور پیشین امنیت ملی خود را بگیرد، مری ترامپ برادرزاده دونالد ترامپ در حال انتشار کتابی است که می‌تواند دردسرهای زیادی برای رئيس جمهوری آمریکا ایجاد کند.

مری ترامپ، دختر فرد ترامپ جونیور، برادر بزرگ‌تر دونالد ترامپ است که در سال ۱۹۸۱ و در ۴۲ سالگی پس از سال‌ها اعتیاد به الکل، بر اثر حمله قلبی درگذشت.

برادرزاده رئيس جمهوری آمریکا قصد دارد کتاب «خیلی زیاد و هرگز کافی نیست» را با همکاری انتشارات سیمون و شوستر منتشر ‌کند و آن طور که رسانه‌ها می‌گویند قرار است نوری بر بخش تاریک کارنامه و زندگی دونالد ترامپ تابانده شود. کتابی که قرار است ۱۱ اوت و تنها چند هفته پیش از گردهم‌آیی سراسری جمهوری‌خواهان برای معرفی و تعیین رسمی نامزد این حزب در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰، منتشر شود.

خانم مری که ۵۵ ساله است و دکترای روانشناسی بالینی دارد می‌گوید: «این کتاب به این پرسش پاسخ می‌دهد که چگونه خانواده ترامپ، خطرناک‌ترین مرد جهان را خلق کرده است.»

بر اساس معرفی که سایت آمازون برای این کتاب منتشر کرده مخاطب با خواندن این اثر متوجه می‌شود چگونه عموی مری ترامپ، به مردی تبدیل شد که سلامت، امنیت اقتصادی و ساختار اجتماعی جهان را تهدید می‌کند. در ادامه این معرفی همچنین آمده است: «این کتاب یک شرح حال نیست، بلکه توصیفی از یک کابوس، یک تروما و همچنین روابط مخرب است که نشان می‌دهد ترکیبی غم‌انگیز از غفلت و سواستفاده چگونه یک مرد خطرناک را خلق می‌کند.»

درگذشت پدر مری تنش‌ها و اختلافات زیادی را در خانواده ترامپ رقم زد. فرزندان فرد ترامپ معتقدند که دونالد، پدرشان را فریب داده و او به نحوی وصیت‌نامه خود را تنظیم کرده که دونالد ترامپ بتواند از آن سو استفاده کند.

فرزندان فرد جونیور ترامپ به همین دلیل در سال ۲۰۰۰ شکایتی را علیه خانوده ترامپ به دادگاه بردند و از عمه‌ها و عموهای خود به دلیل آنچه سورفتار با پدر خود خوانده بودند شکایت کردند. آنها همچنین مدعی‌اند که خانواده ترامپ با فریب، اموال و سهم پدر آنها را صاحب شده‌اند.

حالا به نظر می‌رسد انتشار این کتاب در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌تواند دردسرهای جدیدی برای دونالد ترامپ ایجاد کند.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید