Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

پروازهای خطوط هوایی ترکیه و امارات به تدریج از سر گرفته می‌شود

فرودگاه استانبول
فرودگاه استانبول Copyright AP Photo
Copyright AP Photo
نگارش از یورونیوز فارسی
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دولت امارات عربی متحده روز چهارشنبه برخی از محدودیت‌هایی را که به دنبال شیوع ویروس جدید کرونا برای سفرهای هوایی در نظر گرفته بود لغو کرد.

آگهی

شرکت های هواپیمایی ترکیه (ترکیش ایرلایتز) و امارات طی روزهای آینده بخشی از پروازهای بین المللی خود را که به دنبال شیوع ویروس جدید کرونا متوقف کرده بودند از سر خواهند گرفت.

تعدادی از پروازهای بین المللی شرکت هواپیمایی ترکیه قرار است از روز ۱۸ ژوئن (۲۹ خرداد) از سر گرفته شود. ترکیش ایرلاینز قرار است از این تاریخ مسافران را بین ۱۶ شهر اروپایی و ۱۴ شهر ترکیه جا به جا کند. به این ترتیب این شرکت هواپیمایی که طی سالهای گذشته سهم خود از حمل و نقل هوایی را افزایش داده است پروازهایش به شش کشور آلمان، سوئیس، اتریش، هلند، دانمارک و سوئد را از سر خواهد گرفت.

پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی ترکیه از روز پنجشنبه از سر گرفته شده است. این شرکت هواپیمایی همچنین چند نفر را به عنوان مسئول رعایت نکات بهداشتی به خدمه پرواز افزوده است. این افراد باید از استفاده مسافران از ماسک در طول پرواز اطمینان حاصل کنند. صرف غذای مسافران که طبیعتا به معنای برداشتن ماسک خواهد بود نیز باید در بازه های زمانی متفاوت از یکدیگر انجام شود.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

AP Photo
هواپیمایی ترکیهAP Photo

این گروه از خدمه پرواز همچنین وظیفه توزیع ماسک و محلول ضدعفونی کننده بین مسافران هواپیمایی ترکیه را برعهده خواهند داشت. آنها همچنین باید از ضدعفونی شدن سرویس های بهداشتی و عدم تشکیل صف برای استفاده از دستشویی ها اطمینان حاصل کنند.

از سوی دیگر شرکت هواپیمایی امارات نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که از روز هشتم ژوئن (۱۹ خرداد) به تدریج پروازهای خود به ۲۹ شهر را از سر خواهد گرفت. بنا به اعلام این شرکت هواپیمایی، مسافران همچنین از این تاریخ امکان ترانزیت (گذر موقت با تغییر پرواز) در فرودگاه دبی را خواهند داشت.

دولت امارات عربی متحده روز چهارشنبه برخی از محدودیت هایی را که به دنبال شیوع ویروس جدید کرونا برای سفرهای هوایی در نظر گرفته بود لغو کرد. با این حال امارات عربی متحده همچنان به افرادی که شهروند این کشور نیستند اجازه ورود نخواهد داد.

شرکت هواپیمایی امارات قرار است از روز ۱۱ ژوئن (۲۲ خرداد) پروازهای خود به لندن، فرانکفورت، پاریس، میلان، مادرید، شیکاگو، تورونتو، سیدنی، ملبورن و مانیل را از سر بگیرد. پروازهای این شرکت به منچستر، زوریخ، وین، آمستردام، کپنهاگ، دوبلین، نیویورک، سئول، کوالالامپور و هنگ کنگ نیز از روز ۱۵ ژوئن (۲۶ خرداد) انجام خواهد شد.

AP Photo
هواپیمایی اماراتAP Photo
هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چالش‌های خطوط هوایی در دوران کرونا؛ پس دادن پول بلیت و فاصله اجتماعی

خلاء خروج آمریکا از منطقه؛ چرخش برد-برد اردوغان به سوی عربستان و امارات چگونه رقم خورد؟

پهپادهای ایران و امارات در جنگ سودان؛ ماجرای هواپیمایی که از بندرعباس برخاست و از صفحه رادار محو شد