تنیس؛ مرد شماره یک جهان از یو اس اوپن کنار کشید

نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان
نواک جوکوویچ، مرد شماره یک تنیس جهان Copyright رویترز
نگارش از یورونیوز
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

واورینکا سال ۲۰۱۶ در فینال رقابت های یو اس اوپن با غلبه بر جوکوویچ فاتح این مسابقات شده بود در حالی که تنیس باز صرب به عنوان مدافع عنوان قهرمانی مجبور به کناره گیری از تورنمنت شد.

آگهی

نواک جوکوویچ به دلیل مصدومیت از راه یابی به مرحله یک چهارم نهایی رقابت های تنیس آزاد آمریکا بازماند.

مرد شماره یک تنیس جهان روز یکشنبه در مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات درحالی که دو بر یک از استن واورینکا، حریف سوئیسی خود پیش بود در سِت سوم به دلیل مصدومیت از ادامه مسابقه انصراف داد.

تنیس باز صرب از دو هفته پیش دچار ناراحتی از ناحیه شانه چپ بود و تحت درمان در این مسابقات شرکت داشت. نواک جوکوویچ در مرحله یک هشتم، ست نخست را به حریف سوئیسی واگذار کرد اما در ست دوم موفق با برتری ۷ بر ۵ به مسابقه باز گردد اما مصدومیت امانش نداد و در نهایت در ست سوم از ادامه رقابت بازماند.

تنیس باز سوئیسی که رتبه ۲۴ جهانی را در اختیار دارد پس از راه یابی به مرحله یک چهارم نهایی گفت: «همیشه یک مسابقه اینطور به پایان نمی رسد. به هر حال من بهترین عملکرد خودم را داشتم و خوشحالم که به این مرحله رسیده ام.»

واورینکا سال ۲۰۱۶ در فینال رقابت های یو اس اوپن با غلبه بر جوکوویچ فاتح این مسابقات شده بود در حالی که تنیس باز صرب به عنوان مدافع عنوان قهرمانی مجبور به کناره گیری از تورنمنت شد. استن واورینکا پیش از این به دلیل دوران نقاهت پس از عمل جراحی بر روی زانو مدت ها در مسابقات بین المللی شرکت نداشت و از زمان فتح یو اس اوپن در سال ۲۰۱۶ تا روز یکشنبه با جوکوویچ روبرو نشده بود.

ادامه رقابت های مرحله یک هشتم نهایی آخرین تورنمنت مسترز فصل روز دوشنبه با سه مسابقه دنبال می شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تنیس؛ نواک جوکوویچ برای پنجمین بار قهرمان مسترز پاریس شد

تنیس آزاد آمریکا؛ پدیده جوان کانادایی با شکست سرنا ویلیامز قهرمان شد

پدیده جوان کانادایی به فینال زنان مسابقات تنیس آزاد آمریکا راه یافت