Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

شعار «نه به جنگ با ایران» در دهلی نو

تصویر از ویدیوی اسوشیتدپرس
تصویر از ویدیوی اسوشیتدپرس
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

گروهی از هواداران و اعضای سازمان‌های چپ‌گرا در هندوستان روز سه‌شنبه ۲۵ ژوئن در تظاهراتی اعتراض‌شان را به سیاست‌های سخت‌گیرانه آمریکا علیه ونزوئلا، ایران و کوبا نشان داده و خواستار مقاومت این کشور در برابر توسعه «امپریالیسم» آمریکا شدند.

آگهی

صدها نفر از اعضا و هواداران سازمان‌های چپ‌گرا در هند روز سه‌شنبه ۲۵ ژوئن (چهار تیر) در اعتراض به سفر مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا به این کشور تظاهرات کردند.

آنها پلاکاردهایی با عنوان «نه به جنگ با ایران» در دست داشته و همانطور که در خیابان‌های دهلی نو به محل ورود پمپئو در حرکت بودند شعارهای ضد آمریکایی سر می‌دادند. آنها از دولت هند می‌خواهند که در برابر فشارها ایستادگی کند.

آرون کومار یکی از شرکت کنندگان در این تظاهرات به اسوشیتدپرس گفت: «هند نباید خرید نفت از ایران را متوقف کند. آمریکا خواستار روابط نابرابر با هندوستان است، چیزی مشابه روابط ارباب و رعیتی.»

میامونا مولا از انجمن زنان دموکراسی‌خواه هند نیز گفته « افراد علیه امپریالیسم آمریکایی و تحریم‌های این کشور بر ونزوئلا، کوبا و ایران تظاهرات کردند.»

پمپئو در سفر به عربستان سعودی و امارات متحده عربی و کشورهای آسیایی و اروپایی بنا دارد یک ائتلاف جهانی علیه ایران شکل دهد.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

زندگی در سایه تحریم‌ها؛ «صدای استخوان‌مان را می‌شنویم»

تأثیر تحریم‌های ایران بر مهاجران؛ افغان‌هایی که به خانه باز می‌گردند

رئیس‌دانا: هدف تحریم‌ها فشار بر مردم برای شورش است