Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

احتمال بازگشت گران‌ترین بازیکن پاری‌سن‌ژرمن به بارسلونا

نیمار در بازی برزیل مقابل قطر
نیمار در بازی برزیل مقابل قطر Copyright رویترز
Copyright رویترز
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

به گزارش رسانه‌ها نیمار در جستجوی منزلی مسکونی در شهر بارسلون است؛ همان خانه‌ای که در زمان بازی در تیم بارسلونا از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ در آن سکونت داشت.

آگهی

رسانه‌های ورزشی برزیل از احتمال بازگشت نیمار به تیم بارسلونا خبر می‌دهند. بر اساس این گزارش‌ها، مهاجم برزیلی پاری سن ژرمن پس از گذراندن ماه‌هایی پر فراز و نشیب در این تیم تمایل دارد تا به تیم سابق خود در اسپانیا باز گردد.

بر اساس گزارش شبکه تلویزیونی جی او‌ال برزیل، نیمار که اکنون به دلیل مصدومیت و همچنین مطرح شدن اتهام تجاوز از بازی در میدان فوتبال باز مانده است در جستجوی منزلی مسکونی در شهر بارسلون است؛ همان خانه‌ای که در زمان بازی در تیم بارسلونا از سال ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ در آن سکونت داشت.

اما از سوی دیگر به نظر می‌رسد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قصد ندارد به آسانی از گران‌ترین بازیکن خود چشم‌پوشی کند. ناصر الخلیفی مدیرعامل قطری این باشگاه روز سه‌شنبه ۱۸ ژوئن در مصاحبه با شبکه ورزشی فوتبال فرانسه گفت: «من می خواهم که بازیکنانم برای حفظ افتخار پیراهن تیم، همه تلاش خود را انجام دهند. اگر شخصی نخواهد یا این موضوع را درک نکند ما متوجه آن می‌شویم و درباره اش بحث می کنیم. واضح است که موضوع قرارداد و رعایت کردن آن مطرح است اما اولویت برای ما تعهد به پروژه تیم است. کسی مجبور به امضای قرارداد با ما نبوده و به هیچکس تحمیل نشده است. او با آگاهی کامل به پروژه ما به تیم پیوست.»

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

رویترز
ناصر الخلیفی، مدیرعامل باشگاه پاری‌سن ژرمنرویترز

نیمار سال ۲۰۱۷ میلادی از تیم بارسلونا جدا شد و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست. مدت قرارداد او با این تیم فرانسوی تا سال ۲۰۲۲ میلادی است.

این ستاره مهاجم پرآوازه تیم ملی برزیل در ماه‌های اخیر با مشکلات زیادی روبه‌رو بوده است. یکی از این مشکلات رسوایی جنسی و اتهام فرار مالیاتی علیه وی است. همچنین در ماه جاری میلادی اعلام شد که نیمار، به دلیل مصدومیت شدید از ناحیه مچ پا فرصت حضور در مسابقات جام ملت‌های آمریکای جنوبی، کوپا آمریکا را نیز از دست داده است.

رویترز
نیمار در پاسگاه پلیس در برزیلرویترز

وی روز پنج شنبه ،۱۳ ژوئن برای پاسخگویی به سوالات پلیس درباره اتهام تجاوز به یک مدل زن ۲۶ ساله برزیلی در یک پاسگاه پلیس در سائو پائولو حاضر شد و پس از پنج ساعت بازجویی در جمع خبرنگاران گفت: «من بسیار آرام هستم. حقیقت به زودی مشخص می شود. در این زمان، فقط آرزو می کنم این موضوع سریع تر تمام شود.»

نایلا ترینداده مندس دو سوزا، مدل ۲۶ ساله برزیلی مدعی شده است که در یکی از هتل‌های لوکس پاریس از سوی نیمار مورد آزاد و تجاوز قرار گرفته است. وی در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی برزیل اعلام کرد که از پیش از این خواهان رابطه داشتن با نیمار بوده اما در اولین ملاقات از سوی این بازیکن فوتبال مورد آزار و تجاوز جنسی قرار گرفته است.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

رویترز
مدل ۲۶ ساله برزیلی شاکی پرونده اتهام تجاوز به نیمار پس از شهادت در پاسگاه پلیسرویترز

بیشتر بخوانید:

نیمار با حضور در پاسگاه پلیس اتهام تجاوز را رد کرد

تحقیق در مورد احتمال فرار مالیاتی نیمار در اسپانیا

نیمار به دلیل مصدومیت کوپا آمریکا را از دست داد

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نیمار به دلیل مصدومیت کوپا آمریکا را از دست داد

رئال مادرید: ادن آزار در اولویت خرید ماست، ام‌باپه و نیمار را نمی خواهیم

روایت داریا از تجاوز جنسی به زنان اوکراینی: سربازان مست روس گفتند باید برای بازجویی همراهشان بروم