Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

یک امام جمعه اهل سنت در ایران با شلیک گلوله به قتل رسید

یک امام جمعه اهل سنت در ایران با شلیک گلوله به قتل رسید
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

« این امام جمعه از طایفه‌های بلوچ است و ظهر امروز، بعد از اقامه نماز ظهر و در راه بازگشت از مسجد هدف گلوله یک موتور سوار با اسلحه شکاری قرار گرفته است و ضارب از محل گریخته است.»

آگهی

مولوی عبدالغفور جمالزهی (رخشانی) امام جمعه اهل سنت روستای رضاآباد شهرستان رامیان در استان گلستان روز سه‌شنبه به ضرب گلوله به قتل رسید.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان گفته است که مولوی جمالزهی ساعت ۶ صبح روز سه شنبه بعد از اقامه نماز صبح در نزدیکی منزل مسکونی‌اش مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

تابناک به نقل از یک منبع آگاه نوشته است: « این امام جمعه از طایفه‌های بلوچ است و ظهر امروز، بعد از اقامه نماز ظهر و در راه بازگشت از مسجد هدف گلوله یک موتور سوار با اسلحه شکاری قرار گرفته است و ضارب از محل گریخته است.»

تابناک علت قتل مولوی جمالزهی را خصومت و دعوای شخصی و طایفه‌ای عنوان کرده است اما اطلاعات بیشتری درباره اینکه چه افراد یا طایفه‌ای با وی خصومت شخصی داشته‌اند منتشر نکرده است.

رئیس پلیس آگاهل استان گلستان اعلام کرده است که تحقیقات درباره این قتل آغاز شده است.

از سوی دیگر عبدالرضا چراغعلی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان در خصوص تروریستی بودن این قتل گفته است: «تروریستی بودن حادثه به شدت تکذیب می‌شود.»

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گزارش اختصاصی یورونیوز از آخرین وضعیت مرزبانان ربوده شده