Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

توقیف هفت خودروی لوکس و دستگیری سه مظنون در دویسبورگ آلمان

Duisburg
Duisburg Copyright T.M.L.-KuTV
Copyright T.M.L.-KuTV
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

شهر دویسبورگ شهرت بدی در ارتباط با جرایم سازمان یافته دارد و پلیس شهر از ماه گذشته چند عملیات را برای مبارزه با این شهرت بد شهر آغاز کرده است.

آگهی

پلیس شهر دویسبورگ در غرب آلمان روز پنج‌شنبه اعلام کرد که هفت خودروی لوکس را توقیف و سه نفر را به ظن تقلب و کلاهبرداری دستگیر کرده است.

کشف این خودروها و دستگیری مظنون‌ها در جریان کنترل‌هایی انجام شد که نیروهای پلیس بطور تصادفی در این شهر و اطراف آن انجام می‌دادند. آنها در جریان این کنترل‌ها با یک تریلی مواجه شدند که هفت خودروی مرسدس بنز را حمل می‌کرد.

شهر دویسبورگ شهرت بدی در ارتباط با جرایم سازمان یافته دارد و پلیس شهر از ماه گذشته چند عملیات را برای مبارزه با این شهرت بد شهر آغاز کرده است.

رانندۀ این تریلی برای نیروهای پلیس فردی شناخته شده محسوب می‌شد و در مجموع سه نفر به اتهامات تقلب و جعل اسناد همچنین نقض قوانین ترافیک دستگیر شده‌اند. بررسی مدارک از سوی پلیس برای تعیین جعلی یا غیرجعلی بودن آنها همچنان ادامه دارد.

اگرچه میزان جرائمی که در شهر دویسبورگ روی می‌دهد تفاوت چندانی با میزان جرائم در بسیاری دیگر از شهرهای آلمان ندارد، اما این شهر به سرچشمۀ جرم و جنایت در غرب آلمان شهرت یافته و به همین دلیل مقامات مصمم به افزایش کنترل‌ها برای بهبود وضعیت شهر هستند.

هفته گذشته مقامات شهر از اجرای طرح جامعی خبر دادند تا با هفتاد خانوادۀ دارای اصلیت کرد، ترک و عرب که گفته می‌شود اکثر جرائم سازمان یافته را در این منطقه انجام می‌دهند، برخورد شدیدی شود.

این باور وجود دارد که حدود ۲ هزار نفر از اعضای باندهای تبهکاری در این شهر ساکنند؛ تا کنون علیه ۸۸۰ نفر از این تعداد اعلام جرم شده است.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رقابت ساعت‌سازان برتر در نمایشگاه ساعت ژنو

حمله «نژادپرستانه» به یک مهاجر خارجی در شمال آلمان

حمله با تبر در آلمان پیش از مسابقه جام ملت‌های اروپا؛ پلیس به فرد مهاجم شلیک کرد