توقیف هفت خودروی لوکس و دستگیری سه مظنون در دویسبورگ آلمان

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
Duisburg
Duisburg   -  کپی رایت  T.M.L.-KuTV

پلیس شهر دویسبورگ در غرب آلمان روز پنج‌شنبه اعلام کرد که هفت خودروی لوکس را توقیف و سه نفر را به ظن تقلب و کلاهبرداری دستگیر کرده است.

کشف این خودروها و دستگیری مظنون‌ها در جریان کنترل‌هایی انجام شد که نیروهای پلیس بطور تصادفی در این شهر و اطراف آن انجام می‌دادند. آنها در جریان این کنترل‌ها با یک تریلی مواجه شدند که هفت خودروی مرسدس بنز را حمل می‌کرد.

شهر دویسبورگ شهرت بدی در ارتباط با جرایم سازمان یافته دارد و پلیس شهر از ماه گذشته چند عملیات را برای مبارزه با این شهرت بد شهر آغاز کرده است.

رانندۀ این تریلی برای نیروهای پلیس فردی شناخته شده محسوب می‌شد و در مجموع سه نفر به اتهامات تقلب و جعل اسناد همچنین نقض قوانین ترافیک دستگیر شده‌اند. بررسی مدارک از سوی پلیس برای تعیین جعلی یا غیرجعلی بودن آنها همچنان ادامه دارد.

اگرچه میزان جرائمی که در شهر دویسبورگ روی می‌دهد تفاوت چندانی با میزان جرائم در بسیاری دیگر از شهرهای آلمان ندارد، اما این شهر به سرچشمۀ جرم و جنایت در غرب آلمان شهرت یافته و به همین دلیل مقامات مصمم به افزایش کنترل‌ها برای بهبود وضعیت شهر هستند.

هفته گذشته مقامات شهر از اجرای طرح جامعی خبر دادند تا با هفتاد خانوادۀ دارای اصلیت کرد، ترک و عرب که گفته می‌شود اکثر جرائم سازمان یافته را در این منطقه انجام می‌دهند، برخورد شدیدی شود.

این باور وجود دارد که حدود ۲ هزار نفر از اعضای باندهای تبهکاری در این شهر ساکنند؛ تا کنون علیه ۸۸۰ نفر از این تعداد اعلام جرم شده است.

بیشتر بخوانید: