Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

دونالد ترامپ امیدوار است دوباره با پوتین دیدار کند

دونالد ترامپ امیدوار است دوباره با پوتین دیدار کند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار به روز شده در
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«من در انتظار نشست دوم هستم تا بتوانیم موضوعاتی را که بحث کردیم به اجرا بگذاریم. موضوعاتی چون جلوگیری از تروریسم، برقراری امنیت برای اسرائیل، جلوگیری از گسترش تسلیحات هسته‌ای، حملات سایبری، تجارت، اوکراین، خاورمیانه، کره شمالی و غیره.»

آگهی

دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا روز پنج‌شنبه ۱۹ ژوئیه (۲۸ تیرماه) برای دیدار دوباره با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه ابراز امیدواری کرد.

دونالد ترامپ در یک پیام توئیتری با اشاره به موفقیت دیدار اخیرش با رییس جمهوری روسیه گفت که امیدوار است دیداری دوباره با پوتین داشته باشد و درباره مسائل مهم دنیا با او مذاکره کند.

رییس جمهوری آمریکا در این توییت نوشت: «نشست با روسیه بسیار موفقیت‌آمیز بود؛ برغم گفته‌های دشمن بزرگ مردم، یعنی رسانه‌های خبر‌جعلی‌رسان. من در انتظار نشست دوم هستم تا بتوانیم موضوعاتی را که بحث کردیم به اجرا بگذاریم. موضوعاتی چون جلوگیری از تروریسم، برقراری امنیت برای اسرائیل، جلوگیری از گسترش تسلیحات هسته‌ای، حملات سایبری، تجارت، اوکراین، خاورمیانه، کره شمالی و غیره. پیدا کردن پاسخ برای برخی از این مسائل سخت است و برخی آسان. اما برای همگی راه‌حلی وجود دارد.»

سخنان رییس جمهور آمریکا در نشست خبری مشترک با پوتین، انتفادات بسیاری را از جانب جمهوری‌خواهان و دموکرات‌های کنگره آمریکا به همراه داشت.

در این نشست خبری که برخی از سیاستمداران آمریکا آن را «شرم‌آور» خوانده‌اند، دونالد ترامپ از اینکه از همتای روس خود برای دخالت در انتخابات آمریکا انتقاد کند، خودداری کرد. او همچنین به یافته‌های سرویس‌های امنیتی آمریکا دربارۀ دخالت‌های مسکو با شک و تردید نگریست و درخواست برخی از قانونگذاران کشورش برای اعمال تحریم‌های سنگین‌تر و دیگر اقدامات تنبیهی علیه روسیه را زیر سوال برد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

زمان دیدار دونالد ترامپ و ولادیمیر پوتین در پاریس مشخص شد

جانسون به جای جکسون؛ ترامپ موقع مسخره کردن حواس‌پرتی بایدن دچار فراموشی شد

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود