Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

جام جهانی روسیه؛ واکنش محکم خبرنگار زن برزیلی به آزار جنسی مقابل دوربین

جام جهانی روسیه؛ واکنش محکم خبرنگار زن برزیلی به آزار جنسی مقابل دوربین
Copyright SportTV
Copyright SportTV
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

این خبرنگار مشغول تهیه گزارشی در حاشیه جام جهانی روسیه از شهر یکاترینبورگ بود که مردی رهگذر ناگهان جلوی دوربین آمد و سعی کرد او را ببوسد. این خبرنگار شبکه اسپورت تی‌وی گزارش خود را متوقف کرد و به مرد مزاحم اخطار داد.

آگهی

شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها، گزارشگر زن برزیلی را به خاطر واکنش نسبت به آزار جنسی و تلاش یک مرد هوادار فوتبال برای بوسیدنش مقابل دوربین، در حاشیه جام جهانی روسیه ستایش کردند.

جولیا گیماراس روز یکشنبه مشغول تهیه گزارش از شهر یکاترینبورگ روسیه بود که هوادار فوتبال ناگهان جلوی دوربین آمد و سعی کرد او را ببوسد. این خبرنگار شبکه «اسپورت تی‌وی» گزارش خود را متوقف کرد و به مرد مزاحم اخطار داد.

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

در ویدئوی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی خانم گیماراس خطاب به این مرد گفت: «این کار را نکن، هرگز این کار را نکن!». صدای مرد در حال عذرخواهی در ویدئو شنیده می‌شود، خبرنگار بلندتر می‌گوید: «من به تو اجازه نمی‌دهم. هزگز... این مودبانه و درست نیست. هیچوقت چنین کاری با یک زن نکن. مودب باش!»

جولیا گیماراس در حساب توئیتری خود نوشت: «نمی توانم کلمه مناسب را برای توصیفش پیدا کنم. خوشبختانه چنین اتفاقی را هرگز در برزیل تجربه نکرده‌ام. اما اینجا تا به حال دو بار اتفاق افتاده و شرم‌آور است.»

به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

این خبرنگار در یکی از مصاحبه‌اش گفت که یکبار هم در حاشیه بازی روسیه و مصر مورد آزار قرار گرفته است.

رسانه‌ها، واکنش در لحظه خانم گیماراس را تحسین کردند. این حادثه یک هفته پس از آن افتاد که خبرنگار دیگری از شبکه دویچه وله آلمان، در شهر سارانسک روسیه و در حال تهیه گزارش از جام جهانی مورد آزار جنسی قرار گرفته بود.

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پاریس؛ بازداشت مردی که ویدئوی آزار خیابانی‌اش جنجالی شد

شادی عروس و داماد روس با برد تیم ملی‌شان تکمیل شد

اتهام تجاوز سربازان بریتانیایی به زنان کنیایی؛ «کودکان دورگه انگشت‌نما شده‌اند»