Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

انعکاس جهانی دلجویی قوچان‌نژاد از بازیکن مراکش

قوچان‌نژاد و عزیز بوهدوز بازیکنان فوتبال مراکش و ایران در جام جهانی
قوچان‌نژاد و عزیز بوهدوز بازیکنان فوتبال مراکش و ایران در جام جهانی Copyright رویترز
Copyright رویترز
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

دلجویی رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی فوتبال ایران از عزیز بوهدوز بازیکن مراکش در رسانه‌های بین‌المللی بازتاب داشت.

آگهی

دلجویی رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی فوتبال ایران از عزیز بوهدوز، بازیکن تیم ملی مراکش، با واکنش‌های گسترده در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های بین‌المللی همراه بوده است.

مسابقه روز جمعه میان ایران و مراکش در چارچوب دور نخست جام‌جهانی تا دقایق پایانی با نتیجه تساوی بدون گل رو به اتمام بود که در دقایق تلف‌شده‌ بازیکن تیم مراکش به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرد تا بازی با همان تک گل به سود ایران پایان یابد.

ساعتی پس از این دیدار، رضا قوچان‌نژاد در پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«عزیز بوهدوز، من تو را شخصا در زندگی نمی‌شناسم اما در زندگی زمان‌هایی هست که پیروز می شوی، زمان‌هایی هم هست که شکست می خوری. نگذار این گل به خودی تو را به زیر بکشد. همه ما ورزشکاران حرفه‌ای هستیم و این [اتفاق] بخشی از فوتبال است. من بسیار خوشحالم و به تیم و کشورم افتخار می‌کنم. برای تو هم بهترین‌‌ها را در زندگی ورزشی‌ات آرزو می‌کنم.»

عزیز بوهدوز بعد از مسابقه به خبرنگاران گفته بود: « این مقطع ناخوشایندی برای من است. متاسفانه آنچه در فوتبال اتفاق می‌افتد امروز برای من اتفاق افتاد. از تیمم، از هواداران و از ۳۵ میلیون جمعیت مراکش معذرت می‌خواهم. من احمق هستم. اما سعی می‌کنم وضعیتی را که به وجود آمده پشت سر بگذارم چرا که سال‌هاست در این رشته مشغول فعالیت هستم.»

رسانه‌هایی همچون بیلد آلمان، تلگراف هلند، یو‌اس‌ای تودی آمریکا و تلویزیون بی‌اف‌ام فرانسه در اخباری جداگانه از «حرکت جوانمردانه» قوچان‌نژاد تمجید کرد‌ه‌اند.

علیرضا جهانبخش، بازیکن لژیونر تیم ملی ایران نیز در استوری صفحه اینستاگرام خود با انتشار متنی خطاب به عزیز بوهدوز نوشته است: «سرت را بالا بگیر مرد، همه ما حرفه‌ای هستیم و اشتباه می‌کنیم. پس جای نگرانی نیست و مثبت بمان.»

اینستاگرام
مطلب علیرضا جهانبخش درباره بازیکن تیم ملی مراکشاینستاگرام

بیشتر بخوانید:

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دردسرهای «شرم بر تو ای فیفا» برای هوادار مراکشی

شادی و غم هواداران ایرانی و مراکشی؛ لحظاتی پس از پایان مسابقه

کارت آبی در فوتبال حرفه‌ای؛ جیانی اینفانتینو مخالفت کرد