Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پوتین: جنگ جهانی سوم پایان تمدن خواهد بود

پوتین: جنگ جهانی سوم پایان تمدن خواهد بود
Copyright 
نگارش از Ilia Nick
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

«چند سال پیش به اروپا هشدار دادیم که ایالات متحده می‌خواهد سیاست‌هایش را به همه تحمیل کند اما کسی نخواست گوش بدهد.»

آگهی

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه گفت که چند سال پیش به اروپا هشدار داده است که ایالات متحده می‌خواهد سیاست‌هایش را به همه تحمیل کند اما کسی نخواسته به او گوش بدهد.

آقای پوتین روز پنج‌شنبه با شرکت در یک برنامه زنده تلویزیونی به پرسشهای مخاطبان روس درباره مسائل مختلف پاسخ ‌داد. وی دست‌ داشتن روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ آمریکا را سخنی یکسر بیهوده خواند که فقط می‌تواند یک شوخی باشد.

به تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندید

رئیس‌جمهوری روسیه در بخش دیگری از سخنانش افزود:‌ «جنگ جهانی سوم پایان تمدن خواهد بود،‌ و همین امر باید ما را از برداشتن گامهای خطرناک برحذر بدارد.»

پوتین همچنین درباره اینترنت گفت:‌ «روسیه به راه حلی متمدنانه نیاز دارد تا اینترنت را ایمن‌تر کند.»

وی همچنین اعلام کرد تعرفه‌های تازه‌ای که به تازگی از سوی واشنگتن بر واردات فولاد آمریکا وضع شده بر بار تحریم‌ها افزوده است و کشورهای اروپایی هرگز گمان نمی‌کردند تحت تأثیر چنین اقداماتی قرار بگیرند.

حضور ولادیمیر پوتین در استودیوی تلویزیون سراسری در مسکو

رئیس جمهوری روسیه درباره ماجرای سرگئی اسکریپال، جاسوس دوجانبه روسیه در بریتانیا گفت‌: «اگر چنانکه بریتانیا اصرار دارد، از ماده شیمیایی نظامی در این ماجرا استفاده شده بود، قربانیان باید ظرف چند ثانیه یا نهایتا چند دقیقه می‌مردند. خدا را شکر که چنین نشد. آشکارا با ماده‌ای غیر نظامی سر و کار داریم.»

وی در این باره افزود: «مایلیم به این شهروندان‌مان دسترسی داشته باشیم؛ به یولیا (دختر اسکریپال)! مایلیم این فرصت را داشته باشیم که در این تحقیقات مشارکت کنیم.»

آقای پوتین در پاسخ به سوالی درباره جام جهانی روسیه گفت:‌ «ساخت ۱۱ ورزشگاه تازه هزینه بسیاری برای ما داشته است. این پروژه باید جواب بدهد و به‌خصوص برای ترویج ورزش در سطح گسترده و همچنین برای کودکان به نتیجه برسد.»

وی درباره تیم فوتبال روسیه افزود: «درست است که تیم فوتبال ما این اواخر نتایج خوبی نگرفته است اما شمار هوادارن این ورزش زیبا در کشور ما میلیونی است. امیدواریم تیم ما قابلیت‌های خود را به خوبی نشان بدهد و موفقیت بزرگی کسب کند.»

بیشتر بخوانید:‌

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

هنری کیسینجر نحوه جلوگیری از جنگ جهانی سوم را توضیح می‌دهد

با آمدن دوباره پوتین تکلیف روابط اتحادیه اروپا با روسیه چه می شود؟

هشدار و موضع پوتین نسبت به استخراج ارز‌های دیجیتال در روسیه