یاهو اپلیکیشن پیام‌رسان روانه بازار می‌کند

یاهو اپلیکیشن پیام‌رسان روانه بازار می‌کند
Copyright 
نگارش از Ilia Nick
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

اپلیکیشن تازه یاهو به شما امکان می‌دهد برای موضوع مطلوبتان گروه و زیرگروه‌هایی ایجاد کنید و پیام‌های مهم را به شکل «انفجاری» برای همه زیرگروه‌ها منتشر کنید.

آگهی

شرکت یاهو تصمیم دارد یک اپلیکیشن پیام‌رسان تازه را روانه بازار کند. این اپلیکیشن که «اسکویرل» نام دارد به کاربر اجازه می‌دهد از دیگر کاربران برای پیوستن به یک گروه خاص دعوت کند.

به نظر می‌رسد قابلیت‌های این اپلیکیشن شبیه به دیگر نمونه‌های موجود باشد اما شیوه کار آن بیشتر شبیه اپلیکیشن‌های فضای کار است که به شما امکان می‌دهد برای موضوع مطلوبتان گروه و زیرگروه‌هایی ایجاد کنید و پیام‌های مهم را به شکل «انفجاری» برای همه زیرگروه‌ها منتشر کنید.

اسکویرل مانند تمامی اپلیکیشن‌های پیام‌رسان روز، برای به اشتراک گذاشتن انواع داده‌ها نظیر متن،‌ صدا،‌ عکس و دیگر مدارک از فرمت‌های بسیاری پشتیبانی می‌کند.

امکان واکنش نشان دادن، ایجاد اتاق‌های گفتگوی خصوصی، اشاره به دیگر کاربران نیز از دیگر امکانات این اپلیکیشن تازه است.

سوال اینجاست که آیا کاربران متوسط از چنین اپلیکیشینی استقبال خواهند کرد یا خیر. اپلیکیشن‌های مشابه بسیاری در بازار موجود اند و کارشناسان مطمئن نیستند که بازار برای ورود یک رقیب دیگر جای چندانی داشته باشد.

همچنین مسأله حفاظت از داده‌ها و حریم خصوصی کاربران آنان مطرح است که حل کردن آن برای یاهو چالش بزرگی است. ناتوانی یاهو در حفاظت داده‌های کاربران سبب شد در سال ۲۰۱۶ میلیون‌ها حساب کاربری آسیب ببینند. این غول پیشگام اینترنتی برای آنکه کاربرانش به این نرم‌افزار تازه اعتماد کنند باید سخت تلاش کند.

بیشتر بخوانید:

افزایش محدودیت سنی استفاده از واتس‌اَپ در اتحادیه اروپا

بلاروس؛ رویای دنیای دیجیتال در شرق اروپا

بانک ملی از وادار کردن مشتریانش به نصب پیام‌رسان داخلی عقب نشست

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اپلیکیشن ویز راننده خودرو را به درون دریاچه فرستاد

قابلیت کم‌تر شناخته شده واتس‌اپ؛ دکمه ارسال را طولانی بفشارید چه اتفاقی می‌افتد؟

پیام‌رسان واتس‌اپ کانال‌های ارتباط عمومی را با «قابلیت بالای حفظ حریم خصوصی» راه اندازی کرد