Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

همرسانی پورنوگرافی؛۳۲ کارمند سفارت آمریکا در کامبوج اخراج شدند

همرسانی پورنوگرافی؛۳۲ کارمند سفارت آمریکا در کامبوج اخراج شدند
Copyright 
نگارش از Ilia Nick
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

مطالبی که روی یک گروه چت فیسبوکی منتشر شده بود شامل چندین عکس و ویدئوی پورنو می‌شد که در برخی از آنها افراد زیر سن قانونی به چشم ‌می‌خوردند.

آگهی

سفارت آمریکا در کامبوج ۳۲ تن از کارکنانش را به اتهام همرسانی مطالب هرزه‌نگارانه اخراج کرد. منابع خبری روز جمعه اعلام کردند این افراد متهم هستند که در یک گروه غیررسمی مطالب هرزه‌نگارانه به اشتراک گذاشته اند. 

بیشتر کارمندان اخراجی که کامبوجی و کامبوجی-آمریکایی بوده‌اند نگهبان و شماری از آنان نیز کارمندان دفتری بوده‌اند.

به گزارش رویترز مطالبی که روی یک گروه چت فیسبوکی منتشر شده بود شامل چندین عکس و ویدئو می‌شد که در برخی از آنها افراد زیر سن قانونی به چشم ‌می‌خوردند.

همسر یکی از کارمندان سفارت به طور اتفاقی یکی از این تصاویر را می‌بیند و مقامات سفارت را در جریان می‌گذارد. سپس پای اف‌بی‌ای به میان می‌آید و کارت شناسایی این افراد از آنها گرفته شده، تلفن‌های همراه آنها نیز کنترل می‌شود.

این اخراج‌ها در حالی صورت می‌گیرد که روابط کامبوج و ایالات متحده دچار تنش است. سرکوب شدید مخالفان از سوی دولت «هون سن» نخست وزیر کامبوج،‌ سبب شده آمریکا از وی انتقاد کند اما او باور دارد که ایالات متحده در پی براندازی حکومت دراز مدت اوست.

حمل پرچم کامبوج در برابر پرچم آمریکا در پنوم پن

کامبوج چندین دهه درگیری و فقر را پشت سر گذاشته و به گزارش وزارت کشور آمریکا، روسپی‌گری کودکان و تجاوز به آنها یکی از مشکلات عمده در این کشور است.

بیشتر بخوانید:

منبع: رویترز

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

حزب حاکم کامبوج: در انتخابات پارلمانی پیروز شده‌ایم

بیماری مرموز کارکنان کنسولگری آمریکا در چین

گوگل ۲۸ کارمند خود را پس از اعتراض به همکاری این شرکت با دولت اسرائیل اخراج کرد