Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

گروه‌های گردشگران باید به فروشگاه‌های سکس آمستردام «پشت کنند»

گروه‌های گردشگران باید به فروشگاه‌های سکس آمستردام «پشت کنند»
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

بر اساس مصوبه شورای شهر آمستردام برای پیاده روی و گشت و گذار جمعی بیش از پنج نفره به همراه راهنما در منطقه پر ازدحام و پر تردد شهر موسوم به «منطقه قرمز» باید مجوز ویژه دریافت شود.

آگهی

آمستردام قوانین جدیدی را برای پیاده روی و تفریحات جمعی به همراه راهنما در منطقه پرازدحام مرکزی شهر وضع کرده است.

بر اساس مصوبه شورای شهر آمستردام برای پیاده روی و گشت و گذار جمعی بیش از پنج نفر به همراه راهنما در منطقه پر ازدحام و پر تردد شهر موسوم به «منطقه قرمز» باید مجوز ویژه دریافت شود.

فروشگاه‌های عرضه خدمات جنسی در این منطقه پایتخت هلند قرار دارند. کارگران جنسی پشت ویترین‌های مغازه‌ها، بدن خود را به مشتریان ارائه می‌کنند. 

در این قوانین همچنین شرایطی خاص برای تردد با دوچرخه و «سِگ‌وی» درنظر گرفته شده و گردش‌های جمعی توریستی بیش از بیست نفر مجاز نخواهد بود. شورای شهر آمستردام همچنین حرکت گروههای تفریحی که مصرف مواد مخدر و الکل را در برنامه گردشی خود دارند در این مناطق ممنوع اعلام کرده است و راهنماها باید مطمئن باشند که هنگام توقف در مسیر، گروه بازدیدکنندگان پشت به نور قرمز پنجره های ایستاه باشند.

راهنماهای مستقل و شرکت‌های فعال در زمینه گردشگری در صورت نادیده گرفته قوانین جدید با مجازات‌های سنگینی مواجه خواهند شد.

مقامات شهری آمستردام برای کاستن از ازدحام بیش از حد توریست‌ها در بخش قدیمی و پر ازدحام شهر برخی از ساکنان و کسبه این منطقه را مجبور به جابجایی کرده اند. بر همین اساس بسیاری از درخواست های ارائه شده در ماه اکتبر برای کسب مجوز و بازگشایی مغازه های جدید فروش یادگاری و فست فود با مخالفت مسئولان شهر روبرو شد.

هم اکنون بیش از ۲۸۰ مغازه با هدف جلب توجه گردشگران در مرکز شهر آمستردام به فعالیت مشغولند.

مقامات شهری آمستردام در حالی قوانین جدید برای تردد و گردش های جمعی در مناطق مرکزی شهر وضع کرده اند که پیشتر شرکت‌ها و تورهای گردشگری را به رعایت مجموعه ای از دستور العمل های غیر رسمی فراخوانده بودند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مدیر اداره راه نروژ به دانش‌آموزان: در کنار خیابان‌ها سکس نکنید

دعوای آمستردام و میلان بر سر مقر آژانس داروئی اروپا

جشن سینترکلاس در آمستردام تحت فشار فعلان ضد تبعیض نژادی؛ پیتر سیاه تغییر چهره می دهد