Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader

Find Us

آگهی

دختر بچه هفت ساله سیستم امنیتی فرودگاه ژنو را به چالش کشید

دختر بچه هفت ساله سیستم امنیتی فرودگاه ژنو را به چالش کشید
Copyright 
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

دختر بچه هفت ساله ای در فرودگاه ژنو به تنهایی و بدون بلیط سوار هواپیمایی متعلق به خطوط هوایی ایزی جت شد و تدابیر امنیتی این فرودگاه را به چالش کشید. این کودک پس از عبور از همه کنترل های فرودگاه توانست سوار هواپیما شود.

با بازسازی مسیر این بچه مشخص می شود وی در خیابانهای ژنو از پدر خود جدا شده و با قطارهای ویژه به فرودگاه می رسد. سپس با عبور از کنترل فرودگاه و ورود به سالن خروجی، به داخل هواپیمای ایزی جت به مقصد آژاکسیوی فرانسه راه پیدا می‌کند. در نهایت یکی از کارکنان فرودگاه متوجه حضور دختر بچه در هواپیما شده و او را تحویل پلیس می دهد.

برتران استامپفلی، سخنگوی فرودگاه ژنو در واکنش به این رویداد گفت: «سیستم باید به نحو مطلوب‌تری نقایص امنیتی را که یک بچه می تواند با استفاده از آن وارد هواپیما شود، شناسایی کند. این رویداد بی‌سابقه و تاسف آور به خوبی این مسئله را نمایان کرد.»

پس از این رویداد فرودگاه ژنو در نظر دارد ساز و کارها و تدابیر امنیتی خود را تقویت کند. طی روزهای گذشته این دومین بار است که فردی با عبور از نقاط کنترل فرودگاه ژنو بدون بلیط سوار هواپیما می شود.

A child running away is a serious fear for many parents, but one seven-year-old girl in Switzerland took it to… https://t.co/qG89jYdgMP

— Prime Travel (@primetravel_us) 2 novembre 2017

هم‌رسانی این مطلبنظرها