لیگ قهرمانان: قدرت‌نمایی سه گله پاری‌ سن‌ژرمن مقابل بایرن

لیگ قهرمانان: قدرت‌نمایی سه گله پاری‌ سن‌ژرمن مقابل بایرن
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
آگهی

پاری سن ژرمن چهارشنبه شب موفق شد در جریان هفته دوم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان خود بایرن مونیخ را با نتیجه پرگل ۳ بر صفر شکست دهد.

شاگردان اونای امریی در این دیدار کیفیت بسیار بالایی از خود به نمایش گذاشتند و از همان ابتدای مسابقه با یک تاکتیک هجومی برتری خود را بر تیم میزبان دیکته کردند.

پی اس جی که با به خدمت گرفتن نیمار و امباپه قدرت تهاجمی خود را افزایش داده اند هنوز دو دقیقه از شروع مسابقه نگذشته به گل رسیدند. دنی آلوس توپی را که در تیر دوم از پاس دقیق نیمار دریافت کرده بود با ضربه ای تماشایی تبدیل به نخستین گل این مسابقه کرد.

باواریایی ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند پس از دریافت این گل به خود آمدند و با در دست گرفتن نبض مسابقه چند موقعیت گلزنی نیز برای خود خلق کردند که با بی دقتی و نیز خوش شانسی میزبان از دست رفت.

پاری سن ژرمن اینبار بر خلاف جهت بازی در یک ضد حمله موفق شد برای دومین بار دروازه شاگردان آنچلوتی را باز کند. این گل در دقیقه ۳۱ و در پی همکاری امباپه و کاوانی، توسط بهترین گلزن تیم پاریسی به ثمر رسید.

#PSGFCB#PSGBayneymarjr</a> et <a href="https://twitter.com/ECavaniOfficial">ECavaniOfficial buteurs dans les deux premiers matches du #PSG en #LdC cette saison. pic.twitter.com/B3lh5xagWD

— L’UEFA (@UEFAcom_fr) 27 septembre 2017

نیمه دوم این دیدار را بایرن بهتر آغاز کرد اما موقعیت های گلزنی اف سی هالیوودی ها همانند نیمه نخست به گل تبدیل نشد تا دوباره بازی به حال تعادل بازگردد.

برگشت دوباره پاری سن ژرمن به مسابقه با گل سوم همراه بود. نیمار خرید جنجالی ناصر الخلیفه و باشگاه پاریسی همانند بازی نخست برای تیم جدیدش در چمپیونز لیگ گلزنی کرد. پایه گذار این گل هم امباپه بود که برگشت ضربه سرکش او در دهانه دروازه را ستاره برزیلی با تیز هوشی وارد دروازه میزبان کرد.

#PSGBAY#PSGFCB – Ce soir, Paris était magique\#LdC#UCLpic.twitter.com/SzU0B2nqzD

— L’UEFA (@UEFAcom_fr) 27 septembre 2017

پاری سن ژرمن در هفته سوم این رقابتها میهان تیم اندرلشت بلژیک، تیم ته جدولی گروه B است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گالتیه: لیونل مسی فصل آینده در پاری‌سن ژرمن توپ نخواهد زد

نخستین تجربه خارجی ماشین گلزنی تاتنهام؛ هری کین به بایرن مونیخ پیوست

دورتموند هفته آخر کم آورد؛ بایرن مونیخ برای یازدهیمن سال متوالی قهرمان بوندسلیگا شد