لیگ قهرمانان: قدرت‌نمایی سه گله پاری‌ سن‌ژرمن مقابل بایرن

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
لیگ قهرمانان: قدرت‌نمایی سه گله پاری‌ سن‌ژرمن مقابل بایرن

پاری سن ژرمن چهارشنبه شب موفق شد در جریان هفته دوم رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، میهمان خود بایرن مونیخ را با نتیجه پرگل ۳ بر صفر شکست دهد.

شاگردان اونای امریی در این دیدار کیفیت بسیار بالایی از خود به نمایش گذاشتند و از همان ابتدای مسابقه با یک تاکتیک هجومی برتری خود را بر تیم میزبان دیکته کردند.

پی اس جی که با به خدمت گرفتن نیمار و امباپه قدرت تهاجمی خود را افزایش داده اند هنوز دو دقیقه از شروع مسابقه نگذشته به گل رسیدند. دنی آلوس توپی را که در تیر دوم از پاس دقیق نیمار دریافت کرده بود با ضربه ای تماشایی تبدیل به نخستین گل این مسابقه کرد.

باواریایی ها که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشتند پس از دریافت این گل به خود آمدند و با در دست گرفتن نبض مسابقه چند موقعیت گلزنی نیز برای خود خلق کردند که با بی دقتی و نیز خوش شانسی میزبان از دست رفت.

پاری سن ژرمن اینبار بر خلاف جهت بازی در یک ضد حمله موفق شد برای دومین بار دروازه شاگردان آنچلوتی را باز کند. این گل در دقیقه ۳۱ و در پی همکاری امباپه و کاوانی، توسط بهترین گلزن تیم پاریسی به ثمر رسید.


نیمه دوم این دیدار را بایرن بهتر آغاز کرد اما موقعیت های گلزنی اف سی هالیوودی ها همانند نیمه نخست به گل تبدیل نشد تا دوباره بازی به حال تعادل بازگردد.

برگشت دوباره پاری سن ژرمن به مسابقه با گل سوم همراه بود. نیمار خرید جنجالی ناصر الخلیفه و باشگاه پاریسی همانند بازی نخست برای تیم جدیدش در چمپیونز لیگ گلزنی کرد. پایه گذار این گل هم امباپه بود که برگشت ضربه سرکش او در دهانه دروازه را ستاره برزیلی با تیز هوشی وارد دروازه میزبان کرد.


پاری سن ژرمن در هفته سوم این رقابتها میهان تیم اندرلشت بلژیک، تیم ته جدولی گروه B است.