لیگ اروپا: راهیابی منچستر یونایتد و المپیک لیون به مرحله یک چهارم

لیگ اروپا: راهیابی منچستر یونایتد و المپیک لیون به مرحله یک چهارم
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

منچستر یونایتد پنجشنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا موفق شد با غلبه بر رستوف راهی مرحله بعد این رقابت ها شود.

آگهی

منچستر یونایتد پنجشنبه شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا موفق شد با غلبه بر رستوف راهی مرحله بعد این رقابت ها شود. شیاطین سرخ که در دیدار رفت به نتیجه تساوی ۱ بر ۱ دست یافته بودند در بازی برگشت با تک گل دقیقه ۷۰ خوان ماتا، هافبک اسپانیایی خود به پیروزی رسیدند. سردار آزمون مهاجم ایرانی روستوف تا دقیقه ۶۰ در ترکیب تیم اش قرار داشت.

در همین چارچوب المپیک لیون برغم شکست ۲ به ۱ مقابل میزبان خود، رم ایتالیا، به لطف پیروزی ۴ بر ۲ در دیدار رفت، جواز حضور در مرحله یک چهارم را دریافت کرد. گلهای رم را در این مسابقه کوین استروتمن، هافبک هلندی این تیم و لوکا توزار، هافبک لیون (گل به خودی) در دقایق ۱۸ و ۶۰ به ثمر رساندند. تنها گل لیون را نیز دیاباکی مدافع این تیم وارد دروازه رم کرد.

در دیگر دیدارهای این گروه اندرلشت بلژیک و آژاکس آمستردام به ترتیب با غلبه بر آپوئل قبرس و کوپنهاگ دانمارک راهی مرحله یک چهارم شدند.

در گروه دوم این رقابت ها بروسیا مونشنگلادباخ که در دیدار رفت به تساوی ۱ بر ۱ خارج از خانه مقابل شالکه دست یافته بود در برگشت ۲ بر ۲ مقابل حریف خود متوقف شد تا از صعود به مرحله بعد باز بماند.

بشیکتاش ترکیه نیز در خانه با نتیجه ۴ بر ۱ از سد المپیاکوس گذشت تا به دلیل کسب نتیجه تساوی ۱ بر ۱ در دیدار رفت یکی دیگر از تیم های صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها باشد.

در دیگر دیدار های این گروه خنک بلژیک با تساوی ۱ بر ۱ مقابل ژنت، دیگر تیم بلژیکی و سلتا ویگوی اسپانیا برغم شکست ۲ بر ۰ مقابل کراسنودار روسیه، در مجموع دو دیدار رفت و برگشت جواز حضور در مرحله بعد را دریافت کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سردار آزمون به لیون فرانسه می‌پیوندد

سرقت ۵۰۰ هزار یورویی از منزل ستاره منچستر ‌‌سیتی

لیگ قهرمانان اروپا؛ مورینیو و شیاطین سرخ بدنبال خروج از بحران