Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

در پی اشتباه در اعلام نام برندگان، مارتا رویز و برایان کالینان دیگر برای اسکار کار نخواهند کرد

در پی اشتباه در اعلام نام برندگان، مارتا رویز و برایان کالینان دیگر برای اسکار کار نخواهند کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سخنگوی آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک اعلام کرد که دو حسابدار شرکت «پرایس واتر هاوس کوپرز» که مسئول بروز اشتباه در اعلام نام برنده «بهترین فیلم» در مراسم اسکار امسال بودند، دیگر برای اسکار کار نخوا

آگهی

سخنگوی آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک اعلام کرد که دو حسابدار شرکت «پرایس واتر هاوس کوپرز» که مسئول بروز اشتباه در اعلام نام برنده «بهترین فیلم» در مراسم اسکار امسال بودند، دیگر برای اسکار کار نخواهند کرد.

شرکت چند ملیتی حسابرسی و خدمات مشاوره «پرایس واتر هاوس کوپرز» از ۸۳ سال پیش با اسکار در زمینه شمارش رای حدود هفت هزار رای دهنده و تهیه مخفیانه اسامی برندگان، همکاری دارد و مارتا رویز و برایان کالینان حسابداران این شرکت، برای سالها مسئول مستقیم شمارش آرای رای دهندگان اسکار و تهیه پاکت نام برندگان نهایی بودند.

این شرکت اعلام کرد مسئولیت کامل اشتباهی را که یکشنبه ۲۶ فوریه در جریان اعلام نام برندگان در مراسم اسکار روی داد، می پذیرد.

این اتفاق زمانی روی داد که برایان کالینان به اشتباه به مجریان برنامه در زمان اعلام نام «بهترین فیلم»، پاکت نام برنده «بهترین بازیگر زن» را داد و پس از آن نیز هیچکدام از این دو حسابرس برای اصلاح این اشتباه، به سرعت وارد عمل نشدند.

گفته می شود کالیان در زمان برگزاری این مراسم و دادن پاکتها به مجریان برنامه، مشغول عکس گرفتن از مراسم و پست کردن آنها در حساب تویترش بوده و همین موضوع احتمالا منجر به بروز اشتباه شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

مراسم اعطای جوایز امی؛ شب درخشش فیلم‌های «خرس» و «وراثت»

اوپنهایمر در شبی تلخ برای باربی در صدر گلدن گلوب قرار گرفت

محمد رسول‌اف پس از خروج از ایران امروز وارد جشنواره کن شد