تظاهرات مخالفان سیاست های ضد مهاجرتی ترامپ در آمریکا

تظاهرات مخالفان سیاست های ضد مهاجرتی ترامپ در آمریکا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اجرای سیاست های ضد مهاجرتی از جمله ساختن دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک و عدم صدور ویزا برای شهروندان ایرانی و چند کشور دیگر، اعتراض هایی را در سراسر این

آگهی

تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر اجرای سیاست های ضد مهاجرتی از جمله ساختن دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک و عدم صدور ویزا برای شهروندان ایرانی و چند کشور دیگر، اعتراض هایی را در سراسر این کشور در پی داشت.

گروهی از مخالفان رئیس جمهوری آمریکا در شهرهای سانفرانسیسکو، نیویورک، لس آنجلس و برخی دیگر از شهرهای آمریکا دست به اعتراض زدند.

سیرا حسین، یکی از اعضای انجمن وکلای آسیایی گفت: «سانفرانسیسکو یک شهر پناهگاه است. این بخشی از وجود ما است. ما در برابر اقدامات خصمانه دولتمردان این را یادآوری می کنیم که این شهر پناهگاه خواهد ماند و این پیام را به مهاجران می دهیم که شما جزئی از جامعه ما هستید.»

بر اساس پیش نویسی که گفته می شود به زودی از سوی دونالد ترامپ به امضا می رسد، قرار است صدور هر گونه ویزا برای شهروندان ایرانی و چند کشور مسلمان دیگر متوقف شود.

شهردار لس آنجلس با حضور در جمع معترضان به این تصمیم گفت: «من با شهرداران در سراسر کشور صحبت کردم. با همه آنهایی که از دیگر شهرها و ایالت ها با من تماس گرفتند و هر روز با قوانین فدرالی در حال کار با یکدیگر هستیم. هر روز در تلاشیم تا اطمینان حاصل کنیم که در جامعه ما امنیت وجود دارد. کاریکاتوری هست که نشان می دهد که شهرهای آمریکا به روی همه باز است و خارجی ها را دعوت می کند وارد کشور شوند. این چیزی جز حقیقت نیست.»

در نیویورک نیز تظاهراتی گسترده در مخالفت با سیاستهای ضد مهاجرتی رئیس جمهوری آمریکا برپا شد.
هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اعتراض مدافعان محیط زیست به ترامپ در آمریکا

آیا محکومیت احتمالی ترامپ در دادگاه می‌تواند مانع از بازگشت او به کاخ سفید شود؟

جایزه ۱.۶ میلیارد دلاری «مگا میلیونز»؛ برنده ناشناس در فلوریدا پس از ۷ هفته پا پیش گذاشت