دومین نمایشگاه بزرگ گردشگری جهان کار خود را در مادرید آغاز کرد

دومین نمایشگاه بزرگ گردشگری جهان کار خود را در مادرید آغاز کرد
نگارش از Soroush Alavi
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

فلیپه ششم، پادشاه اسپانیا روز چهارشنبه نمایشگاه بین المللی گردشگری مادرید بنام «فیتور» را افتتاح کرد.

آگهی

فلیپه ششم، پادشاه اسپانیا روز چهارشنبه نمایشگاه بین المللی گردشگری مادرید بنام «فیتور» را افتتاح کرد. این نمایشگاه تا ۲۲ ژانویه به کار خود ادامه خواهد داد.

کارلوس مارلاسکا، خبرنگار یورونیوز در مادرید گفت: «برپایی دومین نمایشگاه گردشگری بزرگ دنیا پس از برلین، درآمدزایی معادل ۲۴۰ میلیون یورو برای شهر مادرید خواهد داشت. روز اول این نمایشگاه به دست اندرکاران صنعت توریسم اختصاص یافته است. نمایشگاه درهای خود را روزهای شنبه و یکشنبه به روی عموم باز می کند.»

در نمایشگاه گردشگری فیتور تعداد زیادی از شرکتهای فعال در صنعت توریسم، سازمان های گردشگری، کمپانی های حمل و نقل و گروههای هتلداری شرکت کرده اند.

طالب ریفاعی، دبیر کل سازمان جهانی گردشگری گفت: «هدف اصلی جلب توجه همگان نسبت به اهمیت و تاثیری است صنعت توریسم دارد. مسافرت و گردشگری به فعالیتهای بسیار مهم تبدیل شده اند ولی کسی به اهمیت آنها توجه زیادی ندارد. هدف دوم اینست که چگونه می توان این صنعت را در راه منافع انسانها و کره زمین هدایت کرد.»

اسپانیا در سال ۲۰۱۶ پذیرای ۷۵ میلیون و ۳۰۰ هزار گردشگر بود. این کشور پس از فرانسه و آمریکا سومین کشوری است که بیشترین گردشگران را به خود جذب می کند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رشد بالای صنعت گردشگری اسپانیا در سال ۲۰۱۶

گردشگری ترکیه، قربانی اقتصادی تروریسم

نرخ تورم پس از ۲۱ ماه در تمامی کشورهای عضو منطقه یورو تک‌رقمی شد