وانده گلوب: قایقران فرانسوی نزدیک تر از همیشه به خط پایان

وانده گلوب: قایقران فرانسوی نزدیک تر از همیشه به خط پایان
نگارش از Euronews

ارمل لوکلئش، قایقران فرانسوی که روز چهارشنبه با فاصله ۳۵ مایلی نسبت به تعقیب کننده اش الکس تامسون بریتانیایی به سوی خط پایان در حرکت بود در گفتگویی بی سیمی با یک گشتی هوایی نیروی دریایی فرانسه اطمینا

ارمل لوکلئش، قایقران فرانسوی که روز چهارشنبه با فاصله ۳۵ مایلی نسبت به تعقیب کننده اش الکس تامسون بریتانیایی به سوی خط پایان در حرکت بود در گفتگویی بی سیمی با یک گشتی هوایی نیروی دریایی فرانسه اطمینان داد که فاتح هشتمین دور مسابقه وانده گلوب خواهد شد.

گشتی نیروی دریایی فرانسه: «قایق بادبانی بانک پوپولر! از هواپیمای نیروی دریایی به شما سلام می کنیم. میخواستیم بدانیم آیا همه چیز خوب است؟»

لوکلئش: «سلام، بله همه چیز خوبه. نزدیک خط پایان هستیم و موقعیت خوبی داریم.»

گشتی نیروی دریایی فرانسه: «پیغامی برای الکس تامسون ندارید؟»

لوکلئش: « چرا، سلام برسانید و بگویید همان پشت مشت ها بمان اینجوری خیلی عالی است…(خنده) ولی جدا خیلی خوشحالم که رقیبی مثل او دارم.»

ارمل لوکلئش که از ۴۶ روز پیش تاکنون جلوتر از دیگر رقبا در حرکت است قصد ندارد در آخرین مایل های باقی مانده تا خط پایان عنوان قهرمانی را که از هشت سال پیش بدنبال آن است از دست بدهد. او در دو دوره پیشین این رقابت ها جایگاه دوم را از آن خود کرده بود.

در له سبل دولون فرانسه همه چیز مهیای استقبال از دو پیشتاز این مسابقه است و استقبال کنندگان امیدوارند فرد پیروز هموطنشان باشد.

هشتمین دوره مسابقه قایقرانی وانده گلوب در حالی روز پنجشنبه به پایان می رسد که رکورد ۷۸ روزه به جای مانده از سوی فرانسوا گابار در سال ۲۰۱۲ در این دور چهار روز بهبود می یابد.

مطالب مرتبط