Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

صدور کیفرخواست برای متهمان پرونده کیم کارداشیان

صدور کیفرخواست برای متهمان پرونده کیم کارداشیان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پلیس فرانسه برای ۱۰ متهم پرونده سرقت از کیم کارداشیان (شخصیت مشهور مجموعه های تلویزیونی واقع نما در آمریکا) از جمله مغز متفکر این گروه اقدام به صدور کیفرخواست…

آگهی

پلیس فرانسه برای ۱۰ متهم پرونده سرقت از کیم کارداشیان (شخصیت مشهور مجموعه های تلویزیونی واقع نما در آمریکا) از جمله مغز متفکر این گروه اقدام به صدور کیفرخواست کرد.

دو سارق اصلی این پرونده عمر آئیت کداش و دیدیه دوبرک نام دارند که هر دو پیش از این به جرم سرقت و قاچاق مواد مخدر محاکمه شده اند. آنها سوم اکتبر در ساعت ۲ و ۳۰ دقیقه بامداد، وارد آپارتمان کیم کارداشیان در پاریس شده و بخشی از جواهرات او به ارزش دستکم ۹ میلیون یورو را دزدیده اند.

ژان ایو لینارد، وکیل یکی از متهمان می گوید: «از خودم می پرسم آیا قصد خودکشی در پشت چنین سرقتی، پنهان نبوده است؟ زیرا چگونه ممکن است که کسی نمونه هایی از “دی ان ای” خود را در جاهای مختلف صحنه جرم بگذارد؟ امروز حتی ساده ترین دزدان هم می دانند که “دی ان ای” شاهدی مخرب است و به همین دلیل برای دزدی دستکش به دست می کنند.»

سه نفر از متهمان این پرونده، به شرکت در این دزدی اعتراف کرده اند. متهمان بین ۵۴ تا ۷۲ سال سن دارند.

از جمله جواهرات دزدیده شده، حلقه نامزدی کیم کارداشیان با الماسی ۱۵ قیراطی است که در سال ۲۰۱۳ میلادی از کانیه وست دریافت کرده بود. پلیس فرانسه همچنان در جستجوی سرنخی از جواهرات دزدیده شده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بازداشت چند مظنون در فرانسه به ظن دست داشتن در سرقت جواهرات کیم کارداشیان

سارقان مسلح میلیونها یورو جواهر کیم کارداشیان را دزدیدند

پیک‌نیک در شانزه‌لیزه؛ ۴ هزار برنده خوش‌شانس سبد‌های رایگان غذا دریافت کردند