Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

مسکو می گوید هیچ اطلاعات خطرناکی علیه دونالد ترامپ ندارد

مسکو می گوید هیچ اطلاعات خطرناکی علیه دونالد ترامپ ندارد
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

ادعای اخیر نهادهای اطلاعاتی آمریکا در ارتباط با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب خشم وی را برانگیخته است.

آگهی

ادعای اخیر نهادهای اطلاعاتی آمریکا در ارتباط با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب خشم وی را برانگیخته است. رسانه های آمریکا به نقل از این نهادها گزارش کرده اند که سازمانهای اطلاعاتی روسیه اطلاعاتی درباره دونالد ترامپ در اختیار دارند که می تواند علیه او بکار گرفته شود.

دونالد ترامپ با رد این ادعا در توییتر، اطلاعات مذکور را ساختگی خوانده و فضای حاکم را با دوران نازی مقایسه کرده. او این ادعا را تلاش مخالفان در کوچک نشان دادن پیروزی خود در انتخابات آمریکا خوانده است.

مسکو نیز با رد ادعای رسانه های آمریکا می گوید هیچ اطلاعات خطرناکی علیه دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون، رقیب انتخاباتی او در اختیار ندارد.

ولادمیر ژیرنوسکی، رهبر حزب دموکراتیک لیبرال روسیه در این باره گفت: «فکر می کنم این اقدام تلاش دیگری برای مخدوش کردن روابط بین روسیه و ایالات متحده آمریکاست. هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که موقعیت وی را به خطر بیندازد. ترامپ در ایالات متحده آمریکا کسب و کاری شفاف داشته و کسی نمی تواند چیزی علیه او پیدا کند. او هرگز خود را وارد مقولاتی شبهه برانگیز نکرده است.»

پیش از این، موضوع دخالت روسیه در انتخابات آمریکا روابط دو کشور را تحت تاثیر قرار داده بود. در پی آن آمریکا ۳۵ دیپلمات روس و اعضای خانواده آنها را اخراج کرد. دونالد ترامپ، برخلاف شماری از چهره های سرشناس حزبش این ادعا را هم رد کرده بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ ادعاهای جدید درباره جنگ اطلاعاتی روسیه علیه آمریکا را رد کرد

نامزد سمت دادستانی کل آمریکا حمایت خود از گروه کو کلاکس کلان را تکذیب کرد

ترامپ بر سر پرونده حق‌السکوت به ستاره پورن: اگر قاضی به زندان بیندازدم افتخار بزرگی برایم خواهم بود