Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

دونالد ترامپ در دفتر نیویورک تایمز؛ عقب نشینی از برخی وعده های انتخاباتی

دونالد ترامپ در دفتر نیویورک تایمز؛ عقب نشینی از برخی وعده های انتخاباتی
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

تیرگی رابطه میان دونالد ترامپ و روزنامه نیویورک تایمز سرانجام روز سه شنبه با حضور رئیس جمهوری منتخب آمریکا در دفتر مرکزی این روزنامه در نیویورک تا اندازه ای تغییر…

آگهی

تیرگی رابطه میان دونالد ترامپ و روزنامه نیویورک تایمز سرانجام روز سه شنبه با حضور رئیس جمهوری منتخب آمریکا در دفتر مرکزی این روزنامه در نیویورک تا اندازه ای تغییر کرد. نیویورک تایمز نوشته است که گفتگوی ۷۵ دقیقه ای با دونالد ترامپ، گفتگویی نسبتا صمیمی و در مواردی انتقادی بوده است.

به نظر می رسد دونالد ترامپ در ملاقات با سردبیران و روزنامه نگاران نیویورک تایمز از برخی از وعده های انتخاباتی اش عقب نشینی کرده باشد. او درباره تغییرات اقلیمی بر خلاف سخنان گذشته اش اکنون معتقد است بین فعالیت های انسانی و افزایش گرمایش زمین رابطه وجود دارد.

او همچنین درباره به زندان انداختن هیلاری کلینتون گفته است که نمی خواهد او را اذیت کند و اعمال یگ گروه راست افراطی موسوم به «آلت رایت» را محکوم کرد. آقای ترامپ همچنین درباره استفاده از تکنیک های شکنجه مظنونان تروریستی ابراز تردید کرده است.

دونالد ترامپ همچنین درباره انتصاب استیون بانون به عنوان مشاور عالی خود گفته است اگر فکر می کرد او نژادپرست یا راست افراطی است هرگز به انتصاب او فکر نمی کرد.

دیدار از دفتر نیویورک تایمز تنها ملاقات دونالد ترامپ با مطبوعات در هفته جاری نبود. او همچنین روز دوشنبه با مدیران و مجریان رسانه های خبری از جمله سی ان ان، ای بی سی، ان بی سی، سی بی اس و فاکس نیوز در لابی برج ترامپ دیدار کرده بود. ترامپ که تاکنون ترجیح می داد از توئیتر استفاده کند به نظر می رسد در حال بهبود رابطه اش با رسانه های رسمی است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بهای شاخص ها روز سه شنبه در وال استریت افزایش یافت

وزارت خارجه آمریکا درباره خطرات سفر به اروپا هشدار داد

پیشنهاد غیرمنتظره ترامپ به بریتانیا: رهبر حزب استقلال را سفیر کنید