یک هفته پس از شکست، هیلاری کلینتون در انظار عموم ظاهر شد

یک هفته پس از شکست، هیلاری کلینتون در انظار عموم ظاهر شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هیلاری کلینتون روز چهارشنبه برای نخستین بار پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در انظار عمومی ظاهر شد.

هیلاری کلینتون روز چهارشنبه برای نخستین بار پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در انظار عمومی ظاهر شد. وی یک هفته پس از واگذاری این رقابت ها به دونالد ترامپ، در واشنگتن و در کنفرانس بنیاد دفاع از کودکان، با بیان اینکه آمدن به این محل برای او آسان نبوده، از مردم آمریکا خواست چند دستگی را کنار بگذارند.

آگهی

وزیر خارجۀ سابق آمریکا در این سخنرانی گفت: « در طول هفتۀ گذشته تنها چیزی که می خواستم، گذراندن وقت ام با یک کتاب خوب یا سگ مان بود و دلم نمی خواست دوباره هیچوقت خانه را ترک کنم. می دانم که در جریان روزهایی که گذشت بسیاری از مردم از خودشان پرسیدند؛ آیا این آمریکایی است که باور داشتیم. چند دستگی هایی که با این انتخابات نمایان شدند بسیار عمیق اند اما خوب به من گوش کنید. کشورمان را باور داشته باشیم، برای ارزش هایتان بجنگید. آمریکا و بچه هایمان ارزش هستند. هیچوقت تسلیم نشوید.»

هیلاری کلینتون روز هشتم نوامبر در جریان انتخابات ریاست جمهوری در این کشور، علیرغم اینکه توانست بر اساس آخرین نتایج نزدیک به یک میلیون رای مردمی بیشتری نسبت به نامزد جمهوریخواهان کسب کند، اما به خاطر کسب رای الکترال کمتر از دونالد ترامپ شکست خورد.

نامزد دموکرات ها در انتخابات امسال هنوز از برنامه های خود پس از این شکست خبری منتشر نکرده است اما با توجه به نخستین حضور وی پس از این انتخابات در یک برنامه به نفع کودکان، رسانه های آمریکایی از حدس و گمان برای فعالیت در این امر سخن گفته اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قاضی آمریکایی یکی از متهمان ۱۱ سپتامبر را به دلیل «عوارض شکنجه در گوانتانامو» از محاکمه معاف کرد

تصاویری از اعتراض اسرائیلی‌های مقیم آمریکا علیه بنیامین نتانیاهو

روایتی از سقوط اف۳۵ آمریکایی؛ خلبان پس از فرود در حیاط خلوت یک منزل مسکونی درخواست آمبولانس کرد