تمدید قرارداد یواخیم لوو تا پایان یورو ۲۰۲۰

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
تمدید قرارداد یواخیم لوو تا پایان یورو ۲۰۲۰

فدراسیون فوتبال آلمان روز دوشنبه از تمدید قرارداد یواخیم لوو سرمربی ۵۶ ساله تیم ملی این کشور تا سال ۲۰۲۰ خبر داد.

لوو از سال ۲۰۰۶ هدایت تیم ملی فوتبال آلمان را در دست گرفت و با این تیم در جام جهانی ۲۰۱۴ قهرمان جهان شد. تیم ملی آلمان با سرمربیگری لوو در پنج تورنمنت مهم اخیر دنیای فوتبال همواره یک پای مرحله نیمه نهایی بوده و از ۱۴۱ مسابقه انجام داده صاحب ۹۴ پیروزی شده است.

یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان پس از تمدید قراردادش گفت: «موفقیت در جام جهانی روسیه بی شک هدف اصلی است. البته پس از آن کسب عنوان اروپایی برای ما اهمیت زیادی دارد. این رقابت ها پس از این برای نخستین بار با میزبانی چند کشور مختلف برگزار می شود که چالشی جدید و منحصر به فرد خواهد بود. ما امسال در یورو موفق نبودیم و در نیمه نهایی حذف شدیم. هدف بزرگ من تحقق آنچیزی است که در سالهای گذشته موفق به انجامش نشدیم و آن قهرمانی در اروپا است.»

قرارداد قبلی یواخیم لوو تا پایان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اعتبار داشت. با تمدید دو ساله این قرارداد، وی در رقابت های یورو ۲۰۲۰ نیز بر روی نیمکت تیم ملی آلمان خواهد نشست.

رینهارد گریندل رئیس فدراسیون فوتبال آلمان معتقد است یواخیم لوو در حال حاضر بهترین فرد برای در دست گرفتن هدایت تیم ملی این کشور است و تمدید زودهنگام قرارداد وی به آمادگی بیشتر این تیم جهت دفاع از عنوان قهرمانی در روسیه کمک خواهد کرد.