اوج زشتی و زنندگی انتخابات آمریکا شاید در راه است

اوج زشتی و زنندگی انتخابات آمریکا شاید در راه است
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز در تحلیلی کوتاه ویژگی این دوره از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تاخت و تاز ‘اخلاقی’ نامزدها به یکدیگر می خواند و می گوید وقایع و حملات لفظی و اتهامات نامزدها

آگهی

اشتفان گروبه، خبرنگار یورونیوز در تحلیلی کوتاه ویژگی این دوره از رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را تاخت و تاز ‘اخلاقی’ نامزدها به یکدیگر می خواند و می گوید وقایع و حملات لفظی و اتهامات نامزدها به یکدیگر ممکن است در روزهای باقی مانده به روز رای گیری باعث حیرت و تعجب شود.

اشتفان گروبه می گوید:«برای آنهایی که رقابت های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را زشت و زننده می دانند خبرهای تازه ای هست؛ این که هنوز اول ماجراست. ده زن در عرض یک روز به دونالد ترامپ اتهام آزار جنسی وارد کرده اند و می گویند بدون رضایتشان ترامپ به آنها دست زده و لمس اشان کرده است. این نامزد ریاست جمهوری اتهامات را رد و آن را توطئه جناح مخالف و رقیب خود می خواند و همزمان نوک پیکان حمله خود را متوجه خیانت های قبلی بیل کلینتون کرده است. ترامپ تصمیم دارد چند زنی که بیل کلینتون را متهم کرده اند، در کمپین انتخاباتی اش با خود بگرداند با هدف نابودی و تخریب همسر وی، هیلاری کلینتون. بسیاری از تحلیلگران آخرین استراتژی ترامپ را نشانه درماندگی وی می دانند، همانگونه که نظرسنجی ها نشان از افول او دارند. به نظر می رسد ترامپ امیدوار است تا با پایین آوردن مشارکت حامیان کلینتون در انتخابات، شانس خود را زنده نگاه دارد. کمتر از چهار هفته به زمان برگزاری انتخابات باقی است و شاید اوج زشتی و زنندگی رقابت های انتخابات ریاست جمهوری این دورۀ آمریکا را هنوز ندیده ایم.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

ترامپ یک گام دیگر به نامزدی ریاست جمهوری آمریکا از سوی جمهوری‌خواهان نزدیک‌ شد

هشدار اف‌بی‌آی: ایالات متحده در حال آماده شدن برای مقابله با تهدیدهای پیچیده و سریع در انتخابات است

دیوان عالی درباره مصونیت سیاسی ترامپ تصمیم‌می‌گیرد؛ دادگاه رئيس جمهوری سابق آمریکا به تاخیر افتاد