Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

ویدیوی تعقیب نیکلاس مادورو توسط معترضان خشمگین

ویدیوی تعقیب نیکلاس مادورو توسط معترضان خشمگین
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مخالفان دولت ونزوئلا، با انتشار ویدیویی که به طور غیرحرفه ای و با دوربین تلفن همراه ضبط شده است، می گویند گروهی از ساکنان جزیره مارگریتا در اعتراض به رئیس جمهوری ونزوئلا او را تعقیب…

آگهی

مخالفان دولت ونزوئلا، با انتشار ویدیویی که به طور غیرحرفه ای و با دوربین تلفن همراه ضبط شده است، می گویند گروهی از ساکنان جزیره مارگریتا در اعتراض به رئیس جمهوری ونزوئلا او را تعقیب کردند.

این تصاویر نیکلاس مادورو را نشان می دهند که توسط چند نفر از معترضان خشمگین دنبال می شود. این اتفاق در حدود چهل کیلومتری خاک ونزوئلا و هنگامی که رئیس جمهوری این کشور در حال بازدید از این جزیره بود رخ داد.

مخالفان دولت گفته اند که پس از این اتفاق دست کم ۳۰ نفر بازداشت شدند که همه آنها به جز یک وکیل آزاد شده اند.

دفتر رئیس جمهوری ونزوئلا هنوز درباره این ویدئو رسما اظهار نظر نکرده است اما وزیر ارتباطات ونزوئلا کسانی که این ویدئو را منتشر کرده اند به تحریف واقعیت از طریق تدوین سلیقه ای آن متهم کرده است. وزارت ارتباطات در پاسخ به این ویدیو، ویدیویی را از ساکنان جزیره مارگریتا در توییتر منتشر کرده است که مردم را در حال خوش آمدگویی به نیکلاس مادورو نشان می دهد.

مخالفان نیکلاس مادورو، که از وضعیت بد اقتصادی ناراضی هستند از چند ماه قبل خواهان برگزاری همه پرسی برای برکناری او هستند.

تورم بالای اقتصادی، کاهش شدید واحد پول در برابر دلار و کمبود مواد غذایی، کشور ونزوئلا را دچار بحران شدید اقتصادی کرده است.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

«انقلابی‌های گرسنه» در انتخابات ونزوئلا؛ مسبب تحریم‌های آمریکاست یا سیاست‌های چاوز و مادورو؟

مادورو با طرح مذاکره مستقیم ونزوئلا و آمریکا موافقت کرد

ونزوئلا و ترکیه بر سر استخراج و بهره برداری از معادن طلا توافقنامه امضا کردند