آلمان و انگلیس رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه را با برد آغاز کردند

آلمان و انگلیس رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه را با برد آغاز کردند
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

تیم ملی آلمان یکشنبه شب در جریان دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه در گروه C اروپا، با نتیجه پر گل ۳ بر صفر تیم ملی نروژ را شکست داد تا اقتدار خود را به رخ حریفان…

آگهی

تیم ملی آلمان یکشنبه شب در جریان دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه در گروه C اروپا، با نتیجه پر گل ۳ بر صفر تیم ملی نروژ را شکست داد تا اقتدار خود را به رخ حریفان بکشد. توماس مولر در دقایق ۱۵ و ۶۰ و کیمیچ در دقیقه ۴۵ موفق شدند سه بار برای تیم یواخیم لو گلزنی کنند.

در این گروه آلمان با ۳ امتیاز و تفاضل گل بیشتر نسبت به آذربایجان در صدر قرار گرفت. ایرلند شمالی و جمهوری چک هر یک با ۱ امتیاز در رده های سوم و چهارم جای گرفته اند. تیم های سنت مارینو و نروژ نیز بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارند.

در گروه ای تیم ملی دانمارک با شکست ارمنستان ۳ امتیازی شد و بالاتر از لهستان، قزاقستان، رومانی، مونته نگرو و ارمنستان در صدر جدول قرار گرفت.

اما در دیگر دیدار یکشنبه شب و از گروه اف این رقابت ها شب تیم ملی انگلیس موفق شد میزبان خود اسلواکی را یک بر صفر شکست دهد. شاگردان سم آلاردیس از دقیقه ۵۷ بازی پس از اخراج یکی از بازیکنان حریف فشار خود را افزایش دادند و در نهایت در وقت های تلف شده به گل برتری رسیدند.

گل برتری انگلیس در این دیدار در دقیقه ۹۵ توسط لالانا به ثمر رسید.

انگلیس با این پیروزی ۳ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر یک پله پایین تر از اسکاتلند در مکان دوم جدول گروه اف قرار گرفت. اسلونی و لیتوانی هر یک با یک امتیاز مکان های سوم و چهارم جدول را به خود اختصاص دادند. اسلواکی و مالت هم بدون امتیاز در قعر جدول قرار گرفتند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

چالش‌های میزبانی جام‌جهانی ۲۰۳۴؛ دلارهای نفتی عربستان قرار است چگونه هزینه شوند؟

کارت آبی در فوتبال حرفه‌ای؛ جیانی اینفانتینو مخالفت کرد

عربستان رسما از پیشنهاد خود برای میزبانی جام جهانی ۲۰۳۴ رونمایی کرد