آلمان و انگلیس رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه را با برد آغاز کردند

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
آلمان و انگلیس رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه را با برد آغاز کردند

تیم ملی آلمان یکشنبه شب در جریان دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه در گروه C اروپا، با نتیجه پر گل ۳ بر صفر تیم ملی نروژ را شکست داد تا اقتدار خود را به رخ حریفان بکشد. توماس مولر در دقایق ۱۵ و ۶۰ و کیمیچ در دقیقه ۴۵ موفق شدند سه بار برای تیم یواخیم لو گلزنی کنند.

در این گروه آلمان با ۳ امتیاز و تفاضل گل بیشتر نسبت به آذربایجان در صدر قرار گرفت. ایرلند شمالی و جمهوری چک هر یک با ۱ امتیاز در رده های سوم و چهارم جای گرفته اند. تیم های سنت مارینو و نروژ نیز بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارند.

در گروه ای تیم ملی دانمارک با شکست ارمنستان ۳ امتیازی شد و بالاتر از لهستان، قزاقستان، رومانی، مونته نگرو و ارمنستان در صدر جدول قرار گرفت.

اما در دیگر دیدار یکشنبه شب و از گروه اف این رقابت ها شب تیم ملی انگلیس موفق شد میزبان خود اسلواکی را یک بر صفر شکست دهد. شاگردان سم آلاردیس از دقیقه ۵۷ بازی پس از اخراج یکی از بازیکنان حریف فشار خود را افزایش دادند و در نهایت در وقت های تلف شده به گل برتری رسیدند.

گل برتری انگلیس در این دیدار در دقیقه ۹۵ توسط لالانا به ثمر رسید.

انگلیس با این پیروزی ۳ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر یک پله پایین تر از اسکاتلند در مکان دوم جدول گروه اف قرار گرفت. اسلونی و لیتوانی هر یک با یک امتیاز مکان های سوم و چهارم جدول را به خود اختصاص دادند. اسلواکی و مالت هم بدون امتیاز در قعر جدول قرار گرفتند.