Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

آگهی

ترامپ، روسیه را به نفوذ در ایمیلهای کلینتون ترغیب کرد

ترامپ، روسیه را به نفوذ در ایمیلهای کلینتون ترغیب کرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

دونالد ترامپ، نامزد ریاست جمهوری آمریکا از حزب جمهوریخواه، در اظهار نظری غیرمنتظره، از روسیه خواست که با نفوذ در ایمیل های هیلاری کلینتون، ایمیلهایی را که گفته می شود گم شده اند پیدا…

آگهی

دونالد ترامپ، نامزد ریاست جمهوری آمریکا از حزب جمهوریخواه، در اظهار نظری غیرمنتظره، از روسیه خواست که با نفوذ در ایمیل های هیلاری کلینتون، ایمیلهایی را که گفته می شود گم شده اند پیدا کند.

دونالد ترامپ در یک نشست مطبوعاتی به کنایه گفت، ایمیلهای مورد بحث حاوی اطلاعات «قشنگی» خواهند بود.

آقای ترامپ گفت: «روسیه، با شما هستم. امیدوارم که بتوانید سی هزار ایمیلی را که ناپدید شده اند پیدا کنید. فکر می کنم، با این کار مورد تقدیر رسانه های ما قرار بگیرید.»

بلافاصله پس از این اظهار نظر، دونالد ترامپ در یک پیام توئیتری گفت هرکسی که به این ایمیلها دسترسی پیدا کند باید آنها را در اختیار پلیس فدرال آمریکا قرار دهد.

آقای ترامپ این اظهارات را اندکی پس از آن عنوان کرد که روسیه از سوی دموکراتها به نفوذ ذر ایمیلهای کمیته ملی دموکراتها متهم شد تا به کارزار انتخاباتی آقای ترامپ کمک کرده باشد. ویکی لیس، چند روز قبل این ایمیلها را منتشر کرد و باعث شد که محبوبیت خانم کلینتون در میان هواداران کاهش پیدا کند.

به نظر می رسد هیلاری کلینتون همچنان کار دشواری برای جلب حمایت شمار زیادی از حامیان برنی سندرز، رقیب هم حزبی خود دارد. با وجود حمایت کامل برنی سندرز از هیلاری کلینتون، بسیاری از طرفداران سرسخت او هنوز به حمایت از خانم کلینتون راضی نشده اند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اطلاعات شخصی ۷۳ میلیون مشتری شرکت مخابراتی «ای‌تی‌ اند تی» در آمریکا به اینترنت درز کرد

گام اجرائی بایدن برای محافظت بهتر از اطلاعات شخصی شهروندان آمریکایی؛ داده‌ها چگونه و به کجا می‌روند؟

آمریکا برای اطلاعاتی درباره یک هکر ایرانی ۱۰ میلیون دلار پاداش تعیین کرد