رویارویی واورینکا و ماری در نیمه نهایی رولان گروس

رویارویی واورینکا و ماری در نیمه نهایی رولان گروس
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

رقابتهای تنیس «رولان گروس» در پاریس ادامه یافت و طی آن استانیسلاس واورینکا، مدافع عنوان قهرمانی این رقابتها جواز حضور درنیمه نهایی را بدست…

آگهی

رقابتهای تنیس «رولان گروس» در پاریس ادامه یافت و طی آن استانیسلاس واورینکا، مدافع عنوان قهرمانی این رقابتها جواز حضور درنیمه نهایی را بدست آورد.

این تنیس باز سوییسی آلبرت راموس وینولای اسپانیایی را در۳ ست از پیش روی برداشت تا در دور بعد حریف اندی ماری ای شود که در بازی دیگر این مرحله موفق به حذف ریشار گاسکه فرانسوی از گردونه رقابتها شد.

این در حالی بود که نواک جکوویچ، مرد شماره یک تنیس دنیا بالاخره بعد از دو روز انتظار بعلت وقفه ناشی از بارش باران، با پشت سر گذاشتن روبرتو باتیستای اسپانیایی، یک گام دیگر به رویای تکمیل افتخارات خود (فتح اُپن پاریس) نزدیکتر شد. این تنیس باز صرب در مرحله بعد با توماس بردیچ دیدار می کند.

در قسمت زنان، سرنا ویلیامز با غلبه بر الینا اسویتولینای اوکراینی در دو ست پیاپی، جواز حضور در مرحله بعدی این بازی ها را بدست آورد. این تنیس باز آمریکای و بانوی شماره یک تنیس دنیا در دیدار بعدی خود با یولیا پوتینت سوآ ی قزاق روبرو خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

پانصد روزمانده به المپیک پاریس همچنان ورزشکاران روس و بلاروس بلاتکلیفند

نواک جوکوویچ برای دهمین بار قهرمان مسابقات گرنداسلم تنیس ملبورن شد

آزادی ستاره سابق تنیس جهان از بند؛ بوریس بکر از بریتانیا اخراج می‌شود