سندرز و ترامپ، نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه برای مناظره انتخاباتی آماده می شوند

سندرز و ترامپ، نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه برای مناظره انتخاباتی آماده می شوند
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مناظره انتخاباتی احتمالی برنی سندرز و دونالد ترامپ نامزدهای حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا فرصتی است برای به چالش کشیدن دیدگاه های دو نامزد.

آگهی

مناظره انتخاباتی احتمالی برنی سندرز و دونالد ترامپ نامزدهای حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا فرصتی است برای به چالش کشیدن دیدگاه های دو نامزد. این مناظره توجه میلیون ها بیننده تلویزیونی را هم به خود جلب خواهد کرد.

برنی سندرز گرچه بعید به نظر می رسد که بتواند برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر از سد رقیبش هیلاری کلینتون بگذرد، اما در توییتی موافقت خود را با این مناظره اعلام کرده است. دونالد ترامپ این میلیاردر نیویورکی هم از آمادگی خود برای این مناظره جنجالی خبر داده است.

برنی سندرز در جمع هوادارانش گفت: «ما او [ترامپ] را به چالش می کشیم و خواهیم دید که آیا او تا آخر خواهد ماند. می دانم که او برای این مناظره آماده می شود. من هم نسبت به آن هیجان دارم.»

این مناظره می تواند برگ برنده ای برای سندرز باشد و تهدیدی برای هیلاری کلینتون نامزد دموکرات. چرا که از یکسو ممکن است ادامه رقابتهای درون حزبی را تحت الشعاع قرار دهد و از سوی دیگر به نفع دونالد ترامپ تمام شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

گاف‌های جو بایدن و دونالد ترامپ؛ سلامت نامزدها سرنوشت انتخابات ۲۰۲۴ آمریکا را تعیین می‌کند؟

جنگ اسرائیل و حماس یک سال مانده تا رقابت احتمالی بایدن با ترامپ در انتخابات؛ نظرسنجی‌ها چه می‌گویند؟

ترامپ: نتانیاهو شب قبل کشتن سلیمانی از عملیات عقب‌نشینی کرد؛ حزب‌الله لبنان بسیار باهوش است