Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

سندرز و ترامپ، نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه برای مناظره انتخاباتی آماده می شوند

سندرز و ترامپ، نامزدهای دموکرات و جمهوریخواه برای مناظره انتخاباتی آماده می شوند
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مناظره انتخاباتی احتمالی برنی سندرز و دونالد ترامپ نامزدهای حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا فرصتی است برای به چالش کشیدن دیدگاه های دو نامزد.

آگهی

مناظره انتخاباتی احتمالی برنی سندرز و دونالد ترامپ نامزدهای حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا فرصتی است برای به چالش کشیدن دیدگاه های دو نامزد. این مناظره توجه میلیون ها بیننده تلویزیونی را هم به خود جلب خواهد کرد.

برنی سندرز گرچه بعید به نظر می رسد که بتواند برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر از سد رقیبش هیلاری کلینتون بگذرد، اما در توییتی موافقت خود را با این مناظره اعلام کرده است. دونالد ترامپ این میلیاردر نیویورکی هم از آمادگی خود برای این مناظره جنجالی خبر داده است.

برنی سندرز در جمع هوادارانش گفت: «ما او [ترامپ] را به چالش می کشیم و خواهیم دید که آیا او تا آخر خواهد ماند. می دانم که او برای این مناظره آماده می شود. من هم نسبت به آن هیجان دارم.»

این مناظره می تواند برگ برنده ای برای سندرز باشد و تهدیدی برای هیلاری کلینتون نامزد دموکرات. چرا که از یکسو ممکن است ادامه رقابتهای درون حزبی را تحت الشعاع قرار دهد و از سوی دیگر به نفع دونالد ترامپ تمام شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

تلاش بایدن و متحدانش برای جذب رای دهندگان زن جمهوریخواه در حومه شهرها

جانسون به جای جکسون؛ ترامپ موقع مسخره کردن حواس‌پرتی بایدن دچار فراموشی شد

ترامپی که رمز بمب اتمی در اختیار داشت از مجوز حمل سلاح محروم می‌شود