Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

سویا و اِمِری متخصص در فتح لیگ اروپا

سویا و اِمِری متخصص در فتح لیگ اروپا
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

سویا چهارشنبه شب در حالی برای سومین سال متوالی قهرمان لیگ اروپا شد که در بازی فینال، شکست ۱ به صفر مقابل لیورپول را با گل زودهنگام گامیرو مهاجم فرانسوی خود در ابتدای نیمه دوم و سپس با دو گل کاپیتان کو

آگهی

سویا چهارشنبه شب در حالی برای سومین سال متوالی قهرمان لیگ اروپا شد که در بازی فینال، شکست ۱ به صفر مقابل لیورپول را با گل زودهنگام گامیرو مهاجم فرانسوی خود در ابتدای نیمه دوم و سپس با دو گل کاپیتان کوکه به پیروزی ۳ بر ۱ تبدیل کرد.

حالا دیگر همه بر این باورند که سویا و سرمربی اش اونای امری متخصص قهرمانی در یورولیگ هستند. سرمربی سویا در نشست پس از دیدار پایانی گفت: «هواداران سویا و کل باشگاه عاشق این رقابت هستند. انگیزه و خواست بالای ما برای بردن این جام باعث شد در مسابقه پیروز شویم. از این مسئله بسیار خوشحالیم که بار دیگر توانستیم به این جام دست یابیم. حالا لیگ قهرمانان برای ما عرصه ای برای بزرگی کردن است.»

اما این شکست برای لیورپول بسیارگران تمام شد. شاگردان یورگن کلوپ که در رقابت های بوندسلیگا جایگاهی بهتر از هشتم کسب نکردند، چشم امید به قهرمانی در لیگ اروپا داشتند
تا بتوانند جواز حضور در چمپیونز لیگ را دریافت کنند. اما ناکامی های یورگن کلوپ در فینال های از دست داده همچنان ادامه داشت تا پنجمین فینال او نیز با شکست همراه شود.

کلوپ در نشست پس از مسابقه در پاسخ به سوالی راجع به شکست های پی در پی او در فینال ها گفت: «مطمئن نیستم که این پاسخ مناسبی باشد اما باید بگویم تمام تلاش خود را برای رسیدن به یک فینال دیگر به خرج می دهم حتی اگر بدانم که باز هم امکان شکست در آن وجود داشته باشد. زندگی با اتفاقات به مراتب سخت تری همراه است اما در این مقطع به واقع این حس را ندارم ولحظات بسیار دشواری را می گذرانم.»

جشن و شادمانی بازیکنان سویا پس از فینال، از درون هواپیما تا منطقه آندلوس ادامه داشت و این شادی سپس با هوادارانی که در فرودگاه منتظرشان بودند، تقسیم شد.

این در حالی است که امسال قهرمان جام قهرمانان باشگاه های اروپا نیز از یک فینال صد در صد اسپانیایی مشخص خواهد شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

اسپانیا با کسب نتیجه ۲ بر ۱ مقابل انگلیس قهرمان یورو ۲۰۲۴ شد

یورو ۲۰۲۴؛ اسپانیا یک پای فینال؛ خروس‌ها حریف ماتادورها نشدند

یورو۲۰۲۴؛ کدام تیم راه‌یافته به نیمه‌نهایی جام هفدهم را بالای سر می‌برد؟