Eventsمناسبت هاپادکست
Loader

Find Us

آگهی

فهرست اولیه بازیکنان دعوت شده به تیم های ملی آلمان و اسپانیا

فهرست اولیه بازیکنان دعوت شده به تیم های ملی آلمان و اسپانیا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

یواخیم لو سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان روز سه شنبه فهرست اولیه تیم تحت هدایت خود را برای شرکت در رقابت های یورو ۲۰۱۶ اعلام کرد. در این فهرست ۲۷ نفره،

آگهی

یواخیم لو سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان روز سه شنبه فهرست اولیه تیم تحت هدایت خود را برای شرکت در رقابت های یورو ۲۰۱۶ اعلام کرد. در این فهرست ۲۷ نفره، چهارده بازیکن تجربه حضور در جام جهانی گذشته و قهرمانی با این تیم را دارند و نام سه پدیده جوان فوتبال آلمان نیز به چشم می خورد.

سرمربی آلمان می گوید: «ما از اعتماد به نفس کافی برخورداریم اما مغرور نیستیم. قوی هستیم اما می دانیم که نمی توان شکست ناپذیر بود. برای آنکه به سطح بالای تیمی دست یابیم در هفته های باقی مانده تا رقابت های قهرمانی اروپا باید سخت کار کنیم.»

یواخیم لو در فهرست جدید با دعوت از باستیان شواینشتایگر نشان داد به رغم فصل دشوار این بازیکن در منچستر یونایتد همچنان به او اعتماد دارد. یوشوا کیمیچ هافبک دفاعی بیست و یک ساله بایرن مونیخ، یولیان وایگل هافبک بیست ساله دورتموند و یولیان براندت بازیکن بیست ساله خط میانی لورکوزن پدیده های جوانی هستند که برای نخستین بار به تیم ملی آلمان دعوت می شوند.

از سوی دیگر در میان ۲۵ بازیکنی که ویسنته دلبوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا برای اردوی آمادگی این رقابت ها دعوت کرده نامی از چند چهره شناخته شده از جمله دیگو کاستا، خوان ماتا و سانتی کازورلا و فرناندو تورس دیده نمی شود. قرار است تا هفته های آینده دو بازیکن دیگر از فهرست ۲۵ نفره اولیه خط بخورند.

سرمربی اسپانیا در این خصوص می گوید: «رقابت به همین معنا است. ما نمی توانیم همه را دعوت کنیم. چنین چیزی امکان ندارد. نا خاسته مجبوریم بر روی نام برخی قلم بکشیم و به دنبال بهترین ها باشیم.»

تیم ملی اسپانیا در جام ملتهای اروپا با جمهوری چک، ترکیه و کرواسی همگروه است و نخستین بازی خود را روز سیزدهم ژوئن انجام خواهد داد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سایه یک بوسه بر قهرمانی در جام جهانی؛ سرمربی تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا برکنار شد

بوسه دردسرساز رئیس فدراسیون اسپانیا؛ جنی هرموسو: تنها یک «ژست طبیعی محبت‌آمیز» بود

تیم ملی فوتبال زنان اسپانیا برای نخستین بار قهرمان جام جهانی شد