رئیس مجلس نمایندگان آمریکا خواهان اتحاد حزب جمهوریخواه شد

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا خواهان اتحاد حزب جمهوریخواه شد
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پل رایان، رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا قرار است روز پنجشنبه با دونالد ترامپ، نامزد این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور

پل رایان، رئیس جمهوریخواه مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا قرار است روز پنجشنبه با دونالد ترامپ، نامزد این حزب برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور دیدار کند.

آگهی

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواهان که خود را در رقابت درون حزبی بی رقیب می بیند، با خیال آسوده تری به تبلیغات ادامه می دهد. او که پیش تر گفته بود باید مانع ورود مسلمانان به آمریکا شد، حال با ملایم کردن موضعش درباره این مساله می گوید که این حرف فقط یک «پیشنهاد» بود و سیاست کاری او نیست.

آقای رایان که پیش تر از حمایت از دونالد ترامپ سر باز زده بود، گفت: «اینکه ما متحد نباشیم و فقط وانمود کنیم که اتحاد داریم، در نهایت باعث سقوطمان می شود. این انتخابات آنقدر مهم است که باید با همه توان در آن شرکت کنیم. این یعنی اتحاد واقعی تمام حزب. این اتحاد تلاش ما را می طلبد.»

حمایت یا عدم حمایت از آقای ترامپ شکافی کم سابقه در درون حزب جمهوریخواه ایجاد کرده است زیرا شماری از سیاستمداران برجسته این حزب و یا روسای جمهوری سابق جمهوریخواه آشکارا علیه او موضعگیری کرده اند.

همزمان با حضور دونالد ترامپ در واشنگتن، صدها نفر از مخالفان و موافقان او در پایتخت آمریکا تجمع کردند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قاضی آمریکایی یکی از متهمان ۱۱ سپتامبر را به دلیل «عوارض شکنجه در گوانتانامو» از محاکمه معاف کرد

تصاویری از اعتراض اسرائیلی‌های مقیم آمریکا علیه بنیامین نتانیاهو

روایتی از سقوط اف۳۵ آمریکایی؛ خلبان پس از فرود در حیاط خلوت یک منزل مسکونی درخواست آمبولانس کرد