«آتش در مک ماری رو به خاموشی است»

«آتش در مک ماری رو به خاموشی است»
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کاهش دمای هوا و بارش باران در آلبرتای کانادا موجب کاهش آتش در شهر فورت مک ماری شده و به گفتۀ مقامات این منطقه، آتش نشانان توانسته اند در اطفای حریق

آگهی

کاهش دمای هوا و بارش باران در آلبرتای کانادا موجب کاهش آتش در شهر فورت مک ماری شده و به گفتۀ مقامات این منطقه، آتش نشانان توانسته اند در اطفای حریق عظیمی که جنگل ها و بخش هایی از مناطق مسکونی این شهر را در برگرفته است، پیشروی کنند. تمامی ساکنان این شهر به مناطق امن انتقال یافته و به گزارش پلیس فورت مک ماری هیچ کس در این عملیات آسیبی ندیده است.

ریچل ناتلی، رئیس ایالت آلبرتا با اعلام اینکه مراکزی برای پذیرش اهالی این شهر ایجاد شده، می گوید شهر مک ماری هنوز بدون پلیس و ماموران امداد رسانی امن نیست و به همین منظور کانون هایی در همه جا برای اسکان مردم این شهر تعبیه شده است.»

این مراکز در شهرهای نزدیک به فورت مک ماری ایجاد شده و همزمان دانش آموزان نیز در مدارس موقت این مناطق کلاس های درس خود را از سر گرفته اند.

آتش سوزی مک ماری علاوه بر از بین بردن نزدیک به دوهزار کیلومتر مربع از اراضی و جنگل های آلبرتا، موجب شده که ۱۰۰.۰۰۰ نفر از ساکنان این شهر خانه های خود را رها کنند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

کانادا «بطور موقت» سیاست‌ جذب مهاجرت را محدود می‌کند

نتایج یک تحقیق: مهاجران بیشتری کانادا را ترک می‌کنند

رئیس مجلس عوام کانادا بابت تشویق مرد ۹۸ ساله‌ای که به نازی‌ها خدمت کرده بود عذرخواهی کرد