شیاطین سرخ پیروز شهرآورد منچستر

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
شیاطین سرخ پیروز شهرآورد منچستر

منچستر یونایتد با نتیجه یک بر صفر منچستر سیتی را از پیش رو برداشت. مارکوس راشفورد، مهاجم ۱۸ ساله شیاطین سرخ تک گل این دیدار را در دقیقه ۱۶ به ثمر رساند. او روی پاس در عمق ماتا صاحب موقعیت شد و با یک ضربه بغل پای دقیق توپ را به تور دروازه چسباند. من یونایتد با ۵۰ امتیاز در جایگاه ششم جدول قرار دارد.

در لیگ دسته یک هلند، آژاکس با نتیجه ۲ بر صفر از سد میزبانش آیندهوون گذشت. در دقیقه ۲، روی یک ارسال از جناح راست آرکادوسیز میلیک، مهاجم لهستانی آژاکس صاحب موقعیت گلزنی شد و با یک ضربه سر دروازه حریف را گشود. در نیمه دوم هم انور القاضی گل دوم را وارد دروازه آیندهوون کرد تا آژاکس سه امتیاز این بازی را از آن خود کند.

بهترینها و بدترینها

جان لوئیجی بوفون، سنگربان افسانه ای یوونتوس رکوردی جدید به نام خود ثبت کرد. این دروازه بان ۳۸ ساله ۹۷۴ دقیقه است که در مسابقات «سری آ» دروازه خود را بسته نگه داشته است.

روبرت لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بایرن مونیخ با زدن ۲۵ گل در یک فصل، گلزنترین مهاجم خارجی تاریخ بوندس لیگا لقب گرفت.

آتلتیکو مادرید این موقعیت را داشت تا فاصله امتیاز خود را با بارسلون کمتر کند. این تیم در حالی که ۱ بر صفر از اسپورتینگ خیخون جلو بود در نهایت با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب شد.

در مسیر یورو ۲۰۱۶؛ نگاهی به گذشته

جام ملتهای اروپای سال ۲۰۰۸ میلادی جولانگاه تیم اسپانیا بود. اما آن دور از مسابقات یک شگفتی دیگر نیز داشت. تیم ترکیه بر خلاف پیش بینی ها فوق العاده ظاهر شد و خود را تا جایگاه سوم بالای کشید.

فاتح تریم در سال ۲۰۰۸ یک تیم منسجم و یکدست را روانه جام ملتهای اروپا کرد. ترکیه برغم شکست مقابل پرتغال از گروه اش صعود کرد. این تیم در ادامه سوئيس، یک از تیمهای میزبان، چک، و همچنین کرواسی را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رسید. این تیم در این مرحله مغلوب آلمان شد و در نهایت به مقام سوم رسید.

پیش بینی نتایج

هفته آینده تیم ها باشگاهی استراحت می کنند و بازی های دوستانه ملی برگزار می شود. پیش بینی خبرنگاران یورنیوز از این دیدارها را ببینیم. شما هم می توانید پیش بینی ها و نظرات خود را از طریق هشتگ #TheCornerScores برای ما ارسال کنید.

ایتالیا و اسپانیا به تساوی یک بر یک رضایت خواهند داد. هلند ۲ بر صفر فرانسه را بدرقه می کند و آلمان هم ۳ بر ۱ انگلستان را شکست می دهد.