Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

حادثه در تمرین تیم قایقرانی اوراکل

حادثه در تمرین تیم قایقرانی اوراکل
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تیم قایقرانی «اوراکل» که به تازگی در رقابتهای عمان به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرده، از همین حالا به فکر قهرمانی در رقابتهای جهانی (جام لویی

آگهی

تیم قایقرانی «اوراکل» که به تازگی در رقابتهای عمان به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرده، از همین حالا به فکر قهرمانی در رقابتهای جهانی (جام لویی ویتون) است که هفتم و هشتم ماه مه به میزبانی نیویورک برگزار خواهد شد.

به همین منظور این تیم شش نفره روز چهارشنبه در آبهای برمودا تمرینات خود را از سر گرفت؛ تمریناتی که البته بدون حاشیه هم نبود.

قایق آنها بر اثر واژگونی کمی آسیب دید ولی هیچکدام از سرنشینان صدمه ای ندیدند و احتمالا می توانند از فردا (پنجشنبه) تمرینات خود را از سر بگیرند.

دانمارکی ها هم در آبهای استرالیا به دردسر افتادند. اعضای «آشِن بِرِنِر ریسینگ تیم» (کلوپ قایقرانی سلطنتی دانمارک) پس ازدرخشش در رقابتهای جهانی مالزی و صعود به رقابتهای پِرت در غرب استرالیا تا آستانه برخورد با قایق مجاور و واژگونی پیش رفتند.

اما یوآخیم آشِن بِرِنِر که مهارت خاصی در صحنه های غیرمترقبه دارد با کاتاماران «ام ۳۲ » هیجان انگیز خود، این بار هم موفق شد و تیم دانمارکی مسابقه را از سر گرفت. در ادامه وزش باد شدید موجب به تعویق افتادن این مسابقه شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

قهرمانی هادی چوپان در آرنولد کلاسیک ۲۰۲۴؛ «اسطوره کودکی من بودی و الان هر دو برای دنیا قهرمانیم»

نخستین دوره جام جهانی باشگاه‌ها در سال ۲۰۲۵ با شیوه جدید و حضور ۳۲ تیم در آمریکا برگزار می‌شود

تیم ایران با شکست مقابل آمریکا از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حذف شد