حادثه در تمرین تیم قایقرانی اوراکل

حادثه در تمرین تیم قایقرانی اوراکل
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button

تیم قایقرانی «اوراکل» که به تازگی در رقابتهای عمان به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرده، از همین حالا به فکر قهرمانی در رقابتهای جهانی (جام لویی

آگهی

تیم قایقرانی «اوراکل» که به تازگی در رقابتهای عمان به عنوان نایب قهرمانی دست پیدا کرده، از همین حالا به فکر قهرمانی در رقابتهای جهانی (جام لویی ویتون) است که هفتم و هشتم ماه مه به میزبانی نیویورک برگزار خواهد شد.

به همین منظور این تیم شش نفره روز چهارشنبه در آبهای برمودا تمرینات خود را از سر گرفت؛ تمریناتی که البته بدون حاشیه هم نبود.

قایق آنها بر اثر واژگونی کمی آسیب دید ولی هیچکدام از سرنشینان صدمه ای ندیدند و احتمالا می توانند از فردا (پنجشنبه) تمرینات خود را از سر بگیرند.

دانمارکی ها هم در آبهای استرالیا به دردسر افتادند. اعضای «آشِن بِرِنِر ریسینگ تیم» (کلوپ قایقرانی سلطنتی دانمارک) پس ازدرخشش در رقابتهای جهانی مالزی و صعود به رقابتهای پِرت در غرب استرالیا تا آستانه برخورد با قایق مجاور و واژگونی پیش رفتند.

اما یوآخیم آشِن بِرِنِر که مهارت خاصی در صحنه های غیرمترقبه دارد با کاتاماران «ام ۳۲ » هیجان انگیز خود، این بار هم موفق شد و تیم دانمارکی مسابقه را از سر گرفت. در ادامه وزش باد شدید موجب به تعویق افتادن این مسابقه شد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نخستین دوره جام جهانی باشگاه‌ها در سال ۲۰۲۵ با شیوه جدید و حضور ۳۲ تیم در آمریکا برگزار می‌شود

تیم ایران با شکست مقابل آمریکا از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حذف شد

توافق «تاریخی» در فوتبال آمریکا؛ ملی‌پوشان مرد و زن حقوق برابر دریافت می‌کنند