Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
ما را پیدا کنید
آگهی

پلیس آلمان: فردی که در حمله نافرجام هفتم ژانویه در پاریس کشته شد چند هویت داشته

پلیس آلمان: فردی که در حمله نافرجام هفتم ژانویه در پاریس کشته شد چند هویت داشته
Copyright 
نگارش از Euronews
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

پلیس آلمان می گوید فرد مهاجمی که در حمله نافرجام به یک دفتر پلیس در پاریس کشته شد در مرکز پذیرش پناهجویان در غرب این کشور سکونت داشته است. پلیس آلمان

آگهی

پلیس آلمان می گوید فرد مهاجمی که در حمله نافرجام به یک دفتر پلیس در پاریس کشته شد در مرکز پذیرش پناهجویان در غرب این کشور سکونت داشته است.

پلیس آلمان در بازرسی از محلی زندگی وی اقلامی از جمله چند سیم کارت تلفن٬ مدارک و نوشته هایی به زبان عربی و علائم و نشان هایی از گروه خلافت اسلامی (داعش) را پیدا کرده است.

با این حال اوه یاکوب٬ رئیس پلیس قضایی ایالت نوردراین وستفالن با اشاره بر قطعی نبودن نتیجه بررسی ها٬ ادامه آن را یادآور شد و گفت: «ما تا اینجا واقعا نمی دانیم هویت واقعی او چیست. او در هر زمان و مکان از جمله در مرکز ثبت اتباع خارجی٬ اداره پلیس٬ لوکزامبورگ و همینطور در فرانسه با نامی متفاوت ظاهر شده است.»

دو روز پیش٬ دادستان پاریس نیز از نامشخص بودن هویت این فرد خبر داد. قبل از آن پلیس فرانسه هویت وی را یک مرد بیست ساله مراکشی تبار به نام صلاح علی متولد کازابلانکا معرفی کرده بود.

به ادعای سازمان اطلاعات و امنیت فرانسه، فرد مذکور در سال ۲۰۱۳ و در جریان یک سرقت بازداشت شده بود.

مراکشی٬ تونسی٬ سوری٬ گرجی و یا تبعه کشور دیگری؟ کدام یک هویت واقعی مهاجمی است که روز هفتم ژانویه در حالی که با یک کمربند انتحاری قلابی قصد ورود به دفتر پلیس در منطقه هجدهم پاریس را داشت با دخالت ماموران امنیتی ناکام ماند و کشته شد؟

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

رونمایی از لوح یادبود قربانیان حملات تروریستی سال گذشته در پاریس

ادای احترام به کشته شدگان گروگانگیری سال گذشته در پاریس

اجرای طرح درهای باز در برخی مساجد فرانسه