Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

قسمت جدید فیلم جنگ ستارگان از آواتار پیشی می گیرد

قسمت جدید فیلم جنگ ستارگان از آواتار پیشی می گیرد
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

خبر کوتاه فروش فیلم جدید جنگ ستارگان در سومین هفتۀ اکران تنها در سینماهای آمریکای شمالی و کانادا از مرز ۷۵۸ میلیون دلار گذشت. با توجه به مدت زمان

آگهی

خبر کوتاه

فروش فیلم جدید جنگ ستارگان در سومین هفتۀ اکران تنها در سینماهای آمریکای شمالی و کانادا از مرز ۷۵۸ میلیون دلار گذشت. با توجه به مدت زمان زیاد باقیمانده از عمر اکران این فیم در سینماها به نظر می رسد جنگ ستارگان رکورد آواتار را بشکند. فیلم آواتار به کارگردانی جیمز کمرون ۷۶۰ میلیون دلار فروش کرد.

رقم فروش قسمت جدید جنگ ستارگان در سینماهای جهان نیز در سه هفته ای که از اکران آن می گذرد یک میلیارد و ۵۶ میلیون دلار ثبت شده است. این فیلم قرار است به زودی در چین اکران شود و سازندگان آن امیدوارند پس از آن از مرز فروش بین المللی آواتار که دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار ثبت شده بود، بگذرند.

این میزان فروش قسمت جدید جنگ ستارگان با عنوان «بیداری قدرت» تنها در سینماهای آمریکای شمالی و کانادا به ثبت رسیده است و میزان فروش اینترنتی این فیلم منظور نمی شود.

رکورد پیشین پرفروش ترین فیلم در سینماها به فیلم آواتار تعلق داشت که در سال ۲۰۰۹ به اکران عمومی گذاشته شد و از آن سال تاکنون این رکورد را در اختیار داشت. تایتانیک، دیگر ساختۀ جیمز کمرون در سال ۱۹۹۷ اکران شد و در سطح بین المللی یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار فروش داشت.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

جنجال فیلم علی عباسی در بحبوحه کارزار انتخاباتی آمریکا؛ ستاد ترامپ: شکایت می‌کنیم

برگزاری مراسم خاکسپاری زری خوشکام با حضور هنرمندان مشهور ایران

بازگشت فرانسیس فورد کاپولا به روی فرش قرمز جشنواره فیلم کن نیم قرن پس از کسب جایزه نخل طلا