بزرگترین بخت آزمایی سال در اسپانیا

بزرگترین بخت آزمایی سال در اسپانیا
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مراسم سالانه الگوردو، یکی از بزرگترین قرعه کشی های بلیتهای بخت آزمایی، در مادرید اسپانیا برگزار می شود. لاتاری الگوردو در سال ۱۸۱۲ بنیان گذاشته شده و

آگهی

مراسم سالانه الگوردو، یکی از بزرگترین قرعه کشی های بلیتهای بخت آزمایی، در مادرید اسپانیا برگزار می شود. لاتاری الگوردو در سال ۱۸۱۲ بنیان گذاشته شده و همه ساله در ۲۲ دسامبر مراسم قرعه کشی خود را در مادرید برگزار می کند.

این مراسم پربیینده از برنامه هایی است که به مناسبت جشنهای کریسمس هزاران نفر را به این شهر می کشاند. برخی از خریداران بلیتها مستقیماً به محل برگزاری مراسم قرعه کشی می روند و بسیاری دیگر پخش مستقیم این مراسم را از طریق تلویزیون دنبال می کنند.

یک خانم شرکت کننده در این مراسم می گوید: «در چهار سال گذشته، من هر سال به این مراسم آمده ام، هربار با یک لباس متفاوت. امسال لباسم شکل توپ قرعه کشی است، امیدوارم بلیتم برنده شود!»

بهای بلیتهای به فروش رفته در الگوردوی امسال دو میلیارد و دویست هزار یورو عنوان شده و هزاران خریدار این بلیتها امیدوار به برنده شدن در این بخت آزمایی اند. جایزه بزرگ این لاتاری برای امسال چهار میلیون یورو تعیین شده است، که در نوع خود از گرانترین جایزه های بخت آزمایی در جهان به شمار می رود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دختر ۱۸ ساله کانادایی برنده بخت‌آزمایی میلیونی شد

در پی آتش‌سوزی در ۲ ساختمان در شهر والنسیای اسپانیا دست‌کم ۴ نفر جان باختند

ستاره سابق تیم ملی برزیل به اتهام تجاوز جنسی به ۴ سال و نیم حبس و پرداخت جریمه نقدی محکوم شد