درخشش جودوکاران میزبان در رقابتهای جایزه بزرگ کره جنوبی

درخشش جودوکاران میزبان در رقابتهای جایزه بزرگ کره جنوبی
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

رقابتهای جودوی جایزه بزرگ کره جنوبی روز شنبه در اوزان باقی مانده برگزار شد و در منهای ۹۰ کیلوی مردان، دانگ هان گواک از کشور میزبان مدال طلا را بر

آگهی

رقابتهای جودوی جایزه بزرگ کره جنوبی روز شنبه در اوزان باقی مانده برگزار شد و در منهای ۹۰ کیلوی مردان، دانگ هان گواک از کشور میزبان مدال طلا را بر گردن آویخت. این جودوکار کره جنوبی که عنوان قهرمانی جهان را در کارنامه دارد، در فینال به مصاف اکسل کلرژه رفت و با یک امتیاز«یوکو» و سپس یک امتیاز «وازا آری»، حریف فرانسوی خود را مغلوب کرد.

در وزن منهای ۱۰۰ کیلوی مردان هم مدال طلا به کره جنوبی رسید. گوهام چو و خوزه آرمنتروس برای تعیین قهرمان این وزن روی تاتامی حاضر شدند. گوهام چو که تشویق های بی امان تماشاچیان را با خود داشت با امتیاز ایپون حریف کوبایی خود را شکست داد و بعنوان نفر اول روی سکو رفت.

در وزن باضافه ۱۰۰کیلوی مردان جودوکار فرانسوی مدال طلا را از دست میزبان ربود. تدی رینر، قهرمان المپیک و دارنده هشت عنوان جهانی در فینال به مصاف سونگ مین کیم، قهرمان جایزه بزرگ ابوظبی رفت و با غلبه بر این جودوکار کره ای، مدال طلا را از آن خود کرد.

اما در قسمت زنان و در وزن باضافه ۷۸ کیلو، جودوکار ژاپنی به مدال طلا رسید. سارا آساهینا در مصاف به بلقیس زهرا کایا، جودوکار اهل ترکیه خوش شانس بود و همانند مبارزه های پیشین خود با امتیاز ایپون به پیروزی رسید.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

نگاهی به روز دوم رقابتهای جودوی جایزه بزرگ کره جنوبی

نواک جوکوویچ برای دهمین بار قهرمان مسابقات گرنداسلم تنیس ملبورن شد

جودو؛ گرند اسلم ابوظبی با برتری تیمی روسیه به پایان رسید