Eventsمناسبت هاپادکست ها
Loader
Find Us
آگهی

بروکسل هم چنان در بالاترین وضعیت هشدار امنیتی است

بروکسل هم چنان در بالاترین وضعیت هشدار امنیتی است
Copyright 
نگارش از مسعود سالاری
تاریخ انتشار
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

هشدار امنیتی در پایتخت بلژیک به دلیل آنچه «تهدیدهای جدی و قریب الوقوع» اعلام شده همچنان تا یک هفته دیگر در «سطح چهار» باقی خواهد ماند.

آگهی

«سطح چهار» که بالاترین حد وضعیت هشدار امنیتی در بلژیک است، روز سه شنبه برای چهارمین روز متوالی در بروکسل، پایتخت این کشور ادامه یافت.

بسیاری از شهروندان بلژیکی از ادامه این وضع راضی نیستند. یکی از اهالی بروکسل می گوید: «زندگی در چنین شرایطی واقعا دشوار است. من در عمر ۵۶ ساله خود هرگز چنین وضعیتی ندیده بودم.»

دیگری می گوید: «تروریست ها به آنچه می خواستند رسیدند. آنها می خواستند که ما همیشه در هراس باشیم و همین طور هم شد. به نظر من آنها برنده شدند.»

هشدار امنیتی در پایتخت بلژیک به دلیل آنچه «تهدیدهای جدی و قریب الوقوع» اعلام شده همچنان تا یک هفته دیگر در «سطح چهار» باقی خواهد ماند و دوشنبه سی ام نوامبر باردیگر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

شارل میشل نخست وزیر بلژیک روز دوشنبه با اعلام این خبر تاکید کرده بود برای دیگر شهرهای بلژیک هشدار امنیتی در سطح سه به اجرا گذاشته خواهد شد که به معنای وجود تهدید «ممکن و محتمل» است.

قرار است مدارس و ایستگاه های مترو بروکسل که در حال حاضر به دلیل وضعیت فوق العاده تعطیل هستند، از روز چهارشنبه به تدریج بازگشایی شوند.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

واکنش‌ها به تروریستی اعلام شدن سپاه پاسداران در کانادا؛ ایران اقدام اتاوا را «مشمئز کننده» خواند

کانادا سپاه پاسداران را سازمان تروریستی اعلام کرد

یک شبکه رسانه‌ای منتسب به داعش در اسپانیا متلاشی شد