کرنر؛ روزهای دشوار ژوزه مورینیو در چلسی

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
کرنر؛ روزهای دشوار ژوزه مورینیو در چلسی

ژوزه مورینیو، گرانترین مربی لیگ برتر این روزها در شرایط دشواری قرار دارد. تیم آقای خاص با ۳ پیروزی، ۲ تساوی و ۵ باخت و کسب ۱۱ امتیاز در جایگاه پانزدهم جدول قرار دارد. آبی پوشان لندن در هفته دهم با نتیجه ۲ بر ۱ مغلوب میزبان خود وستهام یونایتد شدند.

در دیگر بازی این هفته آرسنال با حساب ۲ بر ۱ میزبانش اورتون را بدرقه کرد. اولیویر ژیرو و لورن کوشیلنی، دو بازیکن فرانسوی زننده گلهای توپچی های لندن بودند. شاگردان آرسن ونگر با کسب این پیروزی ارزشمند ۲۲ امتیازی شدند و پشت سر منچستر سیتی در جایگاه دوم جدول قرار گرفتند.

شهرآورد منچستر برخلاف انتظارات جدال کسل کننده بود. منچستر سیتی با کسب تساوی بدون گل مقابل شیاطین سرخ جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرد.

بهترین ها و بدترین ها

بایرن مونیخ با شکست ۴ بر صفر کلن هزارمین پیروزی خود در بوندس لیگا را جشن گرفت. این تیم با ۳۰ امتیاز از ۱۰ بازی در صدر جدول قرار دارد.

پیر امریک اوبامیانگ مهاجم ۲۶ ساله فرانسوی به ماشین گلزنی دورتموند تبدیل شده است. او این هفته هم هتریک کرد تا تعداد گلهای خود در این فصل را به عدد ۲۰ برساند.

جیمی واردی مهاجم ۲۸ ساله لستر سیتی زننده گل پیروزی تیمش مقابل کریستال پالاس بود. او هم اکنون با ۱۰ گل آقای گل لیگ برتر است.

در مسیر یورو ۲۰۱۶؛ نگاهی به گذشته

آلمان غربی در دیدار نهایی جام ملت های اروپا در سال ۱۹۷۲ با برتری کامل و با نتیجه ۳ بر صفر حریفش اتحاد جماهیر شوروی را شکست داد.

گرد مولر، بمب افکن آلمانها با زدن ۲ گل نقش مهمی در این پیروزی داشت. آن نسل طلایی فوتبال آلمان ۲ سال بعد در خانه و با شکست هلند قهرمان جام جهانی شد.

پیش بینی نتایج

هفته آینده شاگردان ژوزه مورینیو به مصاف بازیکنان یورگن کلوپ می روند. بازی اینتر میلان با رم و شهر آورد تورین هم جذاب خواهد بود. شما می توانید پیش بینی ها و نظرات خود را از طریق هشتگ #TheCornerScores برای ما ارسال کنید.

لیورپول با نتیجه ۲ بر ۱ میزبانش چلسی را شکست می دهد. رم با ۳ گل اینتر میلان را در هم می کوبد. یوونتوس با ۲ گل تورین را بدرقه می کند و در نهایت وردر برمن ۳ به ۱ مغلوب دورتموند می شود.