کرنر؛ رقابت فشرده در صدر جدول لالیگا

Access to the comments نظرها
نگارش از Euronews
کرنر؛ رقابت فشرده در صدر جدول لالیگا

تیم های بارسلون، رئال مادرید، سلتاویگو، ویارئال و اتلتیکو مادرید مدعیان قهرمانی این فصل لالیگا هستند.

رئال مادرید در هفته هشتم لالیگا با ۳ گل مهمانش لوانته را در هم کوبید. در دقیقه ۲۷ مارسلو روی یک نفوذ از جناح چپ، صاحب موقعیت گلزنی شد و توپ را به قعر دروازه فرستاد. سه دقیقه بعد رونالدو گل زد و در دقایق پایانی هم، خسه رودریگز تیر خلاص را شلیک کرد.

سلتاویگو هم در یک دیدار پر برخورد و فیزیکی با نتیجه ۲ بر ۱ از سد میزبانش ویارئال گذشت. فابیان اورلانا، هافبک شیلیایی گل نخست را برای سلتاویگو زد. دنیس سوارز در حالی که تیمش ۱۰ نفر بود بازی را به تساوی کشاند، اما گل دقیقه ۹۰ نولیتو آب سردی بر پیکر تیم میزبان بود.

بهترین ها و بدترین ها

بایرن مونیخ با پیروزی برابر وردر برمن رکورد جدیدی ثبت کرد. این تیم در ۹ بازی نخست این فصل ۹ پیروزی بدست آورده است.

نیمار مهاجم آماده این روزهای بارسلون ۴ گل به رایو وایکانو زد. برای پنجمین بار است که او در مستطیل سبز موفق به زدن چهار گل می شود.

گئورگینیو وینادوم، هافبک هلندی نیوکاسل با به ثمر رساندن چهار گل مقابل نوریچ سهم مهمی در کسب نخستین پیروزی تیمش در این فصل داشت. سیاه و سفید پوشان این بازی را با نتیجه ۶ بر ۲ به سود خود به پایان رساندند.

در مسیر یورو ۲۰۱۶؛ نگاهی به گذشته

گرد مولر، مهاجم افسانه ای تیم ملی فوتبال آلمان غربی بود. زمانی که توپ در محوطه ۱۸ قدم به او می رسید هواداران خیالشان راحت بود که مولر با اتکا به شم بالای گلزنی خود توپ را به تور دروازه خواهد چسباند. بهترین مهاجم تاریخ تیم ملی آلمان در ۶۲ بازی ملی ۶۸ گل به ثمر رسانده است.

پیش بینی نتایج

شهرآورد منچستر با تساوی یک بر یک به پایان خواهد رسید. رئال مادرید با ۲ گل از سد میزبانش، سلتاویگو خواهد گذشت و پاری سن ژرمن هم با ۳ گل سن-اتین را در هم می کوبد.

شما می توانید پیش بینی ها و نظرات خود را از طریق هشتگ #TheCornerScores برای ما ارسال کنید.