Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

تشدید تدابیر امنیتی در بیت المقدس و کرانه باختری در آستانه برگزاری راهپیمایی روز جمعه

تشدید تدابیر امنیتی در بیت المقدس و کرانه باختری در آستانه برگزاری راهپیمایی روز جمعه
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

با انتشار خبر مربوط به برگزاری راهپیمایی پس از نماز جمعه در بیت المقدس و کرانه باختری رود اردن، بر شمار نیروهای اسرائیل در مناطق سکونت فلسطینیان بیش

آگهی

با انتشار خبر مربوط به برگزاری راهپیمایی پس از نماز جمعه در بیت المقدس و کرانه باختری رود اردن، بر شمار نیروهای اسرائیل در مناطق سکونت فلسطینیان بیش از پیش افزوده شد.

در اولین ساعات روز جمعه مناطق مختلف بویژه در شرق بیت المقدس تحت کنترل اسرائیلی ها در آمده است. رفت و آمدها بیش از گذشته کنترل می شود. کنترل ها در کوه معبد افزایش یافته و تنها به افراد بالای چهل سال اجازه ورود به مکانهای عبادت داده می شود.

اقدامات امنیتی در هفته های اخیر و پس از حملات با چاقو که در نهایت منجر به مرگ هفت اسرائیلی و ۳۲ فلسطینی شد، افزایش یافته است.

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل درباره تشدید تدابیر امنیتی گفت: «اگر در کشور افرادی در خیابانها با چاقو و تبر قصد کشتن مردم را داشته باشند، اسرائیل از نیروی مشروعش مانند هر دولت دیگری استفاده می کند. به نظر شما چه پیش خواهد آمد اگر در نیویورک در میان جمعیت افرادی باشند که بخواهند آمریکایی ها را بکشند؟ با این موضوع چگونه برخورد می شود؟»

نخست وزیر اسرائیل همچنین اعلام کرد آماده است با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار کند. این سخنان در حالی بیان می شود که به نظر می رسد آقای عباس نفوذ زیادی بر جوانان فلسطینی، برای حل و فصل بحران موجود بویژه در کرانه باختری رود اردن ندارد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

سرنوشت نوار غزه پس از جنگ؛ نتانیاهو ساز خود را می‌زند،‌ وزیر دفاع مخالف می‌کند

تامین‌کنندگان اصلی جنگ‌افزارهای اسرائيل چه کشورهایی هستند؟

شمار «سربازان اسرائیلی کشته‌شده در طول یک و نیم قرن» کمتر از تلفات فلسطینی‌ها در آخرین جنگ غزه است