مسابقات جودوی جایزه بزرگ تاشکند با برتری ژاپن پایان یافت

مسابقات جودوی جایزه بزرگ تاشکند با برتری ژاپن پایان یافت
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

مسابقات جایزه بزرگ تاشکند با درخشش جودوکاران ژاپنی به پایان رسید. در فینال وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم، آیرون وولف از ژاپن با برتری کامل حریف کروات خود

آگهی

مسابقات جایزه بزرگ تاشکند با درخشش جودوکاران ژاپنی به پایان رسید. در فینال وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم، آیرون وولف از ژاپن با برتری کامل حریف کروات خود زلاتکو کومریچ را شکست داد.

در فوق سنگین، کینتا نیشیگاتا دیگر جودوکار ژاپنی روی سکوی نخست ایستاد. او در فینال از سد تمولن باتولگا از مغولستان گذشت تا تعداد مدال های طلای ژاپن در این مسابقات به عدد ۴ برسد.

دیدار نهایی وزن منهای ۹۰ کیلوگرم هم میان مارک اودینتهال از آلمان و کامران شاه استوپیریون از تاجیکستان برگزار شد. جودوکار آلمانی از تجربه خود استفاده و بر حریف تاجیک خود غلبه کرد.

در بخش زنان، ناتالی پاول از بریتانیا مدال طلای وزن منهای ۷۸ کیلوگرم را به گردان آویخت. او در فینال و در یک بازی پایاپای حریف فرانسوی خود مادلین مالونگا را به زانو در آورد.

در فوق سنگین زنان مدال طلا به مین یونگ کیم از کره جنوبی رسید. او در دیدار نهایی جودوکار چینی «سیسی ما» را از پیش رو برداشت. تیم زنان کره جنوبی در این مسابقات ۳ مدال طلا کسب کرد.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

دوازدهمین روز جام جهانی ۲۰۲۲؛ مراکش و ژاپنِ شگفتی‌ساز بلژیک و آلمان را حذف کردند

شب چهارم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛ از شگفتی‌سازی ژاپن در مقابل آلمان تا جشنواره گل اسپانیا

یک زن برای نخستین بار مسابقه لیگ قهرمانان آسیا را قضاوت کرد