Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

کشتی نوح روی رود سن، برای نجات آب و هوا

کشتی نوح روی رود سن، برای نجات آب و هوا
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

صد و چهل حیوان عروسکی روز شنبه در دو قایق روی رود سن در پاریس به نمایش گذاشته شدند. هدف از نمایش این عروسکها، که از مواد بازیافتی ساخته شده اند،

آگهی

صد و چهل حیوان عروسکی روز شنبه در دو قایق روی رود سن در پاریس به نمایش گذاشته شدند. هدف از نمایش این عروسکها، که از مواد بازیافتی ساخته شده اند، آگاهی بخشی به کودکان در مورد وضع آب و هوا و ضرورت مقابله با تغییرات نامناسب جوی بود.

گاد وی، هنرمند فرانسوی که این نمایش را در قالب پروژه ای تحت عنوان «کشتی نوح برای نجات آب و هوا» طراحی کرده، می گوید: «اثر هنری عامه پسندی مثل این می تواند مثل یک بازی دنباله دار برای بچه ها و خانواده ها باشد. بچه ها می توانند از این اثر عکس بگیرند و با هشتگ مخصوص این برنامه در شبکه های اجتماعی همرسانی کنند، و پیشنهادهای خودشان را هم برای مقابله با تغییرات آب و هوایی بنویسند. قطعاً پیشنهادهای متنوعی مطرح می شود، و ما مجموعه ای از اینها را در اجلاس جهانی آینده درباره ی تغییرات آب و هوایی ارائه می کنیم.»

بیست و یکمین اجلاس جهانی برای مبارزه با تغییرات اقلیمی و آب و هوایی از سی نوامبر تا یازده دسامبر در پاریس برگزار خواهد شد. انتظار می رود که اجلاس پاریس به توافقات مهمی بین کشورهای دنیا برای کاهش آلاینده های آب و هوا و مقابله با تغییرات نامناسب جوی منجر شود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

احداث «کشتی نوح» مدرن در سواحل آفریقای جنوبی

حمله با چاقو در مترو لیونِ فرانسه چهار زخمی به جا گذاشت؛ حال دو تن از مجروحان وخیم است

نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به جنایات جنگی مقامات سوری در فرانسه آغاز شد