تحقیق مستقل در مورد کوتاهی پلیس بریتانیا در رسیدگی به تعرض جنسی علیه کودکان

تحقیق مستقل در مورد کوتاهی پلیس بریتانیا در رسیدگی به تعرض جنسی علیه کودکان
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

کمیسیون مستقل شکایات علیه پلیس (آی پی سی سی) در بریتانیا در مورد مسکوت ماندن یک پروندۀ مرتبط با کودک آزاری در دهۀ ۹۰ میلادی در منطقۀ ویلتشایر تحقیق

آگهی

کمیسیون مستقل شکایات علیه پلیس (آی پی سی سی) در بریتانیا در مورد مسکوت ماندن یک پروندۀ مرتبط با کودک آزاری در دهۀ ۹۰ میلادی در منطقۀ ویلتشایر تحقیق می کند.

به گفتۀ مسئولان این کمیسیون، به نظر می رسد تحقیقات پلیس در آن زمان در مورد شکایت ارائه شده به دلیل نقش داشتن ادوارد هیس، نخست وزیر سابق بریتانیا در این پروندۀ کودک آزاری متوقف مانده و به درستی بررسی نشده است.

اخیرا، یک پلیس بازنشستۀ منطقۀ ویلتشایر در اظهاراتی، مدعی مسکوت ماندن پروندۀ شکایات در مورد آزار جنسی کودکان در این منطقه شده است. تحقیقات این کمیسیون نیز پس از انتشار اظهارات این پلیس قدیمی آغاز شده است. تعرض به کودکان از جمله اتهاماتی است که در این پرونده علیه ادوارد هیس مطرح شده است.

ادوارد هیس در فاصلۀ سالهای ۱۹۷۰ تا ۱۹۷۴ میلادی نخست وزیر بریتانیا بود و تا پیش از مرگش در سال ۲۰۰۵، در شهر سالیسبوری در استان ویلتشایر زندگی می کرد.

پلیس این منطقه در همین رابطه در یک فراخوان عمومی از مردم خواسته است چنانچه اطلاعاتی در این زمینه دارند، این اطلاعات را در اختیار پلیس ویلتشایر و بازرسان این کمیسیون قرار دهند.

در واکنش به این موضوع، موسسۀ ادوارد هیس با انتشار بیانیه ای، ضمن استقبال از این تحقیقات، از آمادگی خود برای همکاری با پلیس خبر داده و اعلام کرده است این تحقیقات «نام سر ادوارد هیس را از شبهات موجود پاک خواهد کرد.»

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

بافتنی‌های پشمی مادربزرگ ۹۴ ساله و شگفتی‌هایش

نخستین حضور عمومی پادشاه بریتانیا بعد از اعلام ابتلا به سرطان

عکس دستکاری شده دیگری از کیت میدلتون؛ همسر ولیعهد با تصویر ملکه بریتانیا چه کرده است؟