Eventsمناسبت ها
Loader

Find Us

FlipboardInstagramLinkedinTelegram
Apple storeGoogle Play store
آگهی

تحقیقات روی قطعه ای که احتمالا متعلق به هواپیمای ناپدید شده مالزیست

تحقیقات روی قطعه ای که احتمالا متعلق به هواپیمای ناپدید شده مالزیست
Copyright 
نگارش از Euronews
هم‌رسانی این مطلبنظرها
هم‌رسانی این مطلبClose Button
لینک کپی پیست کد امبد ویدیو:Copy to clipboardCopied

با کشف قطعه ای از بال هواپیمای یک بوئینگ ۷۷۷، تحقیقات برای یافتن ارتباط احتمالی این قطعه با هواپیمای ناپدید شده ام اچ ۳۷۰ مالزی نیز آغاز شده است

آگهی

با کشف قطعه ای از بال هواپیمای یک بوئینگ ۷۷۷، تحقیقات برای یافتن ارتباط احتمالی این قطعه با هواپیمای ناپدید شده ام اچ ۳۷۰ مالزی نیز آغاز شده است.
این قطعه از بال هواپیما که برای تنظیم ارتفاع از آن استفاده می شود، در جزیره ریونیون که متعلق به فرانسه است و در جنوب شرقی اقیانوس هند واقه شده، کشف شد.

در حال حاضر تیم های مختلفی از فرانسه، استرالیا و مالزی در حال تحقیق بر روی قطعه یافت شده هستند اگرچه این قطعه هنوز از فرانسه ارسال نشده است.

وارن تراس، معاون نخست وزیر استرالیا می گوید: «این نخستین مدرک واقعی پیدا شده است که امکان دارد قطعه ای یافت شده از هواپیما باشد. البته برای نتیجه گیری نهایی بسیار زود است.»

پرواز شماره ام اچ ۳۷۰ خطوط هوایی مالزی در ماه مارس ۲۰۱۴ در حالی که از مالزی راهی پکن بود با ۲۳۹ سرنشین در میانه راه به شکل بسیار مرموزی ناپدید شد و سرنوشت آن تاکنون نامشخص است.

محل یافته شدن این قطعه هواپیما بسیار دورتر از مسیریی است که محققان استرالیایی پیشتر جستجوهای خود را در آن انجام داده بودند.

عملیات تیم های جستجو سال گذشته در محدوده ای به وسعت ۶۰ هزار کیلومتر مربع در سواحل غربی استرالیا صورت گرفت که محل سقوط این هواپیما بود.

هم‌رسانی این مطلبنظرها

مطالب مرتبط

احتمال یافته شدن قطعه ای از هواپیمای ام اچ ۳۷۰ مالزی

کشف بقایای زنان متعلق به ۶ هزار سال پیش که به شیوه «مافیاهای ایتالیایی» شکنجه و خفه شده‌اند

فرانسه از طرحی بلندپروازانه برای مقابله با روند «افول» پژوهش‌های پزشکی رونمایی کرد